Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gruer
Posty: 116
Rejestracja: 09 lis 2011 19:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gruer »

Kolega wyzej napisal Ci wyraznie ze tego typu rzeczy dowiadujemy sie na arce : dla ulatwienia dodam ze skoro Othis jest osoba w miare znana w Imperium mozna zapytac w tamtejszych miastach o te persone. Tylko zanim zapytasz pomysl kogo bo sadze ze mutanci czy ogry moglyby miec do powiedzenia odrobine za duzo wliczajac w ta wymowna gestykulacje i uzytek narzedzi wspomagajacych.
Awatar użytkownika
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012 11:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saumax »

tyle sam wyczaiłem ale dzięki za rade ; >
Malfan
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2011 08:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Malfan »

Mam pytanie: Jaki klient jest najlepszy na początek, co właściwie można w nim konfigurować i w jaki sposób?
Awatar użytkownika
Lubomira
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2012 11:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lubomira »

dołączam sie do pytania. Sama używam Gmuda i przy walkach itp literki to mi sie calkowicie zalewają i nie widze kiedy ktos np mówi do mnie.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Polecam cMUDa.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Poleciłbym jakoś sensownie skonfigurowanego i "opluginowanego oraz oskryptowanego" mushclienta.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

A ja stanę za Mudlett'em, jednak (chyba) nie ma jeszcze sensownego configa dostepnego w sieci.
(Conf który udostępnił Genyr tak srednio pozytywnie nastaraja do tego klienta, ale warto mu zaufać.)

Ogólnie jest darmowy, ma mapper, sensowny GUI, licencja opensource i jest multiplatformowy. Tylko ściągać i pisać skrypty.

No i ogolnie to gracze są przyzwyczajeni do "zwitamizowanego" cmuda/zmuda, tf'a z kilkoma kolorami bez GUI, i musha (z brzydkim GUI) i będą ci wciskać kit za wszelką cenę. :) Wiec najlepiej sam sprawdz w czym ci najlepiej pisac skrypty.

Ogolnie cmud/zmud i mudlett maja dobre mozliwosci. (mapka i mozliwosc napisania dobrych skryptow)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nie każdy ma spiraconego cMUDa - jednorazowy wydatek w wysokości 30 dolarów to znowu nie jest taka fortuna.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Lubomira pisze:dołączam sie do pytania. Sama używam Gmuda i przy walkach itp literki to mi sie calkowicie zalewają i nie widze kiedy ktos np mówi do mnie.
Ja przez wiekszosc czasu tez korzystam z GMUDa i naprawde da sie grac. Polecam tylko 'opcje opisywanie -'

Zreszta i tak ogromna wiekszosc graczy ktorych znam, bez wzgledu na posiadany klient i roznorodnosc kolorkow nie widzi co sie dzieje jesli ma wlaczone opisywanie walk innych.
Augustin
Posty: 52
Rejestracja: 03 cze 2012 21:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Augustin »

Bo moze nie maja odpowiednich skryptow?

Ale faktycznie 3+ i ciezko ogarnac. Kto i z kim walczy.

Moze tak systemowo:

k wszystkich
elfka jest w swietnej kondycji i walczy z: trollem mutantem
troll mutant jest ledwo zywy i walczy z elfka
zly mutant jest w swietnej kondycji i walczy z elfka
dobry mutant jest w swietnej kondycji i walczy z elfka
Zablokowany