Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Bynajmniej - wykrzyknik użyty w formie zastępczej frazy "wręcz przeciwnie"
W tym zdaniu zastosowany aby w celu tłumaczenia że gwardia w mieście nie krzyczała nic o stworach chaosu, a w Krainie Zgromadzenia "Bynajmniej" , "Wręcz przeciwnie". Taka forma nie jest poprawna ?
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Ah, z kontekstu i ogolnego braku zrozumienia wyzej wspomnianego slowa wyciagnalem wniosek, ze w zamysle wypowiedzi npce jednak krzyczaly (dodatkowo - niemal zawsze to robia). Niemniej jednak, jestem raczej przekonany, ze wciaz nalezy zaznaczyc negacje slowem "nie", ale pewnosci juz nie mam; pomocy, Werbacie! ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Po głębszym zastanowieniu się doszedłem do wniosku że jednak nie powinienem tak zbudować zdania. Te nieszczęsne "bynajmniej" wynikało z treści kilku notek i ogólnego kontekstu dyskusji. Posypuję głowę popiołem, worek pokutny zakładam i do winy się przyznaję.
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Paulie nie wzywaj imienia Werbata nadaremno!
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torg »

Kiedys zaslyszalem , iz trenujac zawod AJ mozna trenowac u obu nauczycieli (jezeli tacy sa) wypelniajac zlecenie od jednego z nich. Czy to prawda? Czy moze jednak musze wypelnic zlecenie od obu i czy w tym przypadku nie strace mozliwosci treningu u tego pierwszego?
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Starczy u jednego się załapać... Zresztą sprawdź na Arkadii! ;)
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

AFAIK zalezy od ajota.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Czy coś się zmieniło w systemie naliczania stażu? Dziś zaledwie po godzinie gry mogłem wytrenować wszystkie umy przypadające na ten tydzień. Przyznam, że do tej pory byłem przekonany, że staż naliczany w zawodzie jest od nowa w każdy poniedziałek i wynosi max 5 godzin i tyle trzeba wyidlować, żeby wytrenować max umów na dany tydzień.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

O ile sięgam pamięcia to staż naliczany jest 'z dołu'. Jeśli wyidlowałeś w zeszłym tygodniu 5h to dzisiaj dostałeś od razu wszystko.
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Nie od razu tylko właśnie po dwóch godzinach. Jakieś 4 tygodnie temu zauważyłam, że też tak mam. Wcześniej przyjmowałam za pewnik, że można dopiero po 5 godzinach gry i przed ich upływem nie próbowałam nawet trenować, więc nie mam pojęcia jak dawno, ale jeśli wcześniej dla zawodów masowych też trzeba było czekać 5 to coś musiało się zmienić.
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Zablokowany