Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Virdill
Posty: 83
Rejestracja: 15 sty 2010 08:49
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Virdill »

Posiadam dwie umiejętności: ocena bestii chaosu i walka z bestiami chaosu na poziomie trochę. Nie uczyłem się ich, więc rozumiem że rosną podczas bicia specyficznego rodzaju mobków. Moje pytania: do czego się przydają te umiejętności ? Podejrzewam że walka z bestiami chaosu dodaje mi jakieś bonusy podczas walki z np. mutantem, a do czego przydaje się ocena ? Do jakiego poziomu można te umiejętności rozwijać ?
Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją.
Woody Allen
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

um praktyczne
Brot
Posty: 19
Rejestracja: 16 sty 2011 18:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brot »

Umy o których piszesz są umami czysto ishtarowskimi. Chaos tutaj związany jest z koniunkcją Sfer.

Ocena pozwala dostrzec Ci prawdziwą nazwę potwora. Przykładowo zaczniesz widzieć w pewnym momencie nie potwory a ghule na cmentarzu. A nawet zaczniesz rozróżniać ghule od graveirów.

Podana powyżej komenda pozwoli Ci sprawdzić maksymalny osiąg tych umów.

B.
Leudagar
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków / Skjern (Dania)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Leudagar »

Werbat pisze:Dude, ale nie erpeguj na forum, to słabe jest.
Dude, jesli nie jest to zabronione, tedy uwazam to za dozwolone.
Jesli natomiast jest to zabronione (moze nie doczytalem, coz, nowy jestem), zaprzestane.
Lecz jesli to dozwolone, tedy nie czytaj moich postow skoro ten styl Ci nie odpowiada :twisted:
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Jeden z punktów regulaminu forum:
- Forum nie jest miejscem na zadna forme tzw 'odgrywania postaci'
Leudagar
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków / Skjern (Dania)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Leudagar »

Rafgart pisze:Jeden z punktów regulaminu forum:
- Forum nie jest miejscem na zadna forme tzw 'odgrywania postaci'
A zatem dostosuje sie do obowiazujacych zasad.

Wolalbym jednak by pan 'Dude Werbat' zachowal dla siebie wiedze o tym co (w jego mniemaniu) jest 'slabe' a co nie :) Wystarczylo tylko nadmienic o zasadach.
Carbonansa
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2012 19:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carbonansa »

Czy aby zagrać na mandolinie muszę gdzieś wcześniej nauczyć się jakiejś melodii? Znalazłam taki oto instrument i próbowałam zagrać piosenkę, melodię, muzykę, akord, itd itp, otrzymuję odpowiedź zwrotną: "Zagraj co?" a zatem przypuszczam, że musi być możliwośc zagrania na niej.

Ktoś brzdąkał i podzieli się chwytami? :P
Spak
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2012 00:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Spak »

Witam.
A ja mam małe pytanie czy kamienie szlachetne można znaleść w głazach które leża w górach? Czy tylko w niektórych NPC?
Nael
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2011 18:07

Niestandardowe pochodzenie

Post autor: Nael »

Czy postać może otrzymać niestandardowe dla jej rasy i/lub płci pochodzenie, jeżeli ładnie poprosi Mistrza Gry, zapłaci należną kwotę oraz uzasadni wybór fabularnie? Dodam, że nie jest to aż tak nietypowe i radykalne pochodzenie, żeby sprawiało ogromny problem podczas rozgrywki. (A przynajmniej tak mi się wydaje.) Szczegóły chętnie omówię prywatnie.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

re Spak: W głazach nie znajdziesz. Są jednak inne sposoby zdobywania kamieni szlachetnych niż wyjmowanie ich z ciał pokonanych wrogów.

re Nael: Teoretycznie szansa jest. Osobiście jednak nie liczyłbym na to.
Ogre!
Zablokowany