Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Coronius pisze:Nie trzeba składać ofiar innym graczom. Starczy użyć komendy gdzieś na mieście (koszt to jakoś 10 złotych monet).
Właśnie próbowałem dać kapłanowi w tawernie ale się nie dało :/ A w jakich miastach mniej więcej można rozdać ?
Orror
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2012 19:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orror »

Po wczorajszej wyprawie wozem po sprzęt zastanawiam się nad jedną kwestią. Mianowicie czy jest jakiś sposób by sprawnie wkladać rzeczy na wóz? Coś w stylu zbieram wszystko np. w worek a później przy wozie daję komende "wloz zawartosc worka do wozu" . . . Może macie jakieś patenty?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yalom »

wez wszystkie zbroje z worka
wloz je do wozu
wez bronie z worka
wloz je do wozu
I tak dalej dla ubrań, czy biżuterii, czyczegocośkolwiek.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2012 11:23 przez Yalom, łącznie zmieniany 1 raz.
Orror
Posty: 40
Rejestracja: 12 lut 2012 19:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orror »

Dzięki. Muszę jednak sprecyzować sytuację. Powiedzmy biorę wóz, zatrzymuje na trakcie, zsiadam, ide w las, zabijam kilku zbójów, biorę z ich ciał sprzęt, wkładam do plecaka, wracam do wozu, otwieram plecak i . . . . Czy w tej chwili mogę operować jakoś zaimkami typu "je" itp. ?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yalom »

Nie. Zaimki odnoszą się tylko do ostatnio używanych przedmiotów/grup przedmiotów/postaci/mobów.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Nie kapłanowi. Wyjdź gdzieś na miasto (jakaś ulica) i wtedy. Powinno działać w większości imperialnych miast.
Dymhard pisze:
Coronius pisze:Nie trzeba składać ofiar innym graczom. Starczy użyć komendy gdzieś na mieście (koszt to jakoś 10 złotych monet).
Właśnie próbowałem dać kapłanowi w tawernie ale się nie dało :/ A w jakich miastach mniej więcej można rozdać ?
Pattin
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2012 19:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pattin »

Czy nadal jest możliwe dostanie zawodu aj przepatrywacza/tropiciela ?

Czy osobą która może trenować w tym zawodzie jest pewien okrwawiony elf na trakcie w imperium ? [nie posiadam postaci człowieka]

pozdrawiam i proszę o pomoc.

edit: Dzięki za odpowiedz. Pomogło
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012 00:01 przez Pattin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zog
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zog »

Jest możliwe. Niestety to nie ten elf, szukaj dalej.
Podpowiem tylko że jesteś blisko. ;)
Awatar użytkownika
Titus
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2011 03:09
Lokalizacja: Żary

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Titus »

Czy moglibyście podać mi poprawną komende na wyjście z rozpadliny w Zerrikanii. Wypróbowałem chyba wszystkie logiczne/wynikające z opisu możliwości, a i tak zawsze zwraca mi "wespnij się gdzie?".
Torg
Posty: 29
Rejestracja: 03 maja 2011 09:54

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torg »

Zatem Arkadia sama podpowiada Ci co masz zrobic. Wystarczy wybrac kierunek, w ktorym chcesz sie wspinac np. wespnij sie na polnoc. Jest oczywiscie szansa, ze w danym kierunku nie mozna sie wspiac z powodu gor czy innych przyczyn.
Zablokowany