Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Chyba nie ma.

Mimi: Zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to, ze zbojem sie relatywnie ciezej gra niz innymi zawodami. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Oczywiście, że jest, nie ma go na mapie wakahiko, a wystarczy poszukać w okolicach portu (tego, gdzie cumuje statek z Novigradu) , zwykły kierunek
Leudagar
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków / Skjern (Dania)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Leudagar »

Witajcie,

stosunkowo dlugo nie bylo mnie na Arkadii, niedawno postanowilem powrocic (pozmienialo sie, oj pozmienialo).
Wybralem sie na szczury do kanalow pod Nuln. Niestety, w trakcie eksploracji i ubijania szkodnikow zgasla mi lampa..
Po omacku dostalem sie w nieznany mi do tej pory rejon pewnej wiezy..
Z poczatku mojej radosci nie bylo konca gdy wreszcie zamiast opisu pod tytulem 'Ciemne miejsce' zobaczylem krete schody :) Niestety, radosc ma to do siebie ze szybko przemija. Utknalem w wiezy na dobre.
Moje pytanie jest takie: czy bez zrodla swiatla jestem w stanie w ogole sie stamtad wydostac? Nie jestem w stanie skontaktowac sie z nikim w Arkadii, nie mam zadnych noszacych listy stworzen, siedze w wiezy z ktorej nie ma wyjscia. Nie moge przejsc przez rzad beczek ktorych z reszta normalnie nie widze (dowiaduje sie o nich chcac isc na polnoc).. Probowalem chyba wszystkiego, jak na zlosc w zadnej z komnat nie ma niczego co mogloby sie przydac w mojej obecnej sytuacji - ot, chocby odrobiny oleju zeby uzupelnic lampe. Wdrapac sie na mur nie jestem w stanie (wspominalem o tym? :) Ani go przeskoczyc. Przez okno nie przejde bo za male jak sadze..). Czy to potrzask o charakterze totalnym? :)
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Możesz się wydostać o ile porozglądasz się po lokacjach. Ewentualnie zawsze możesz się rozłączyć komendą 'zakoncz' - po zalogowaniu pojawisz się w najbliższej lokacji startowej.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Leudagar
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków / Skjern (Dania)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Leudagar »

Rozlaczyc sie nie chce, to pojscie na latwizne.
Nie ukrywam ze przydalby sie choc skrawek podpowiedzi.. Od razu mowie ze nie trenowalem wspinaczki (o ile to pomoze przy murze), a komenda do beczek po ciemku (bez swiatla) nie dziala.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Sproboj zejsc spowrotem do kanalow i kieruj sie na poludniowy-zachod jak juz dotrzesz do miejsca bez wyjsc to daj up ;)

Milego macania scian :)

Mam nadzieje, ze nie zlamalem zadnego regulaminu :)
Leudagar
Posty: 12
Rejestracja: 29 mar 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków / Skjern (Dania)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Leudagar »

Wlasnie sek w tym, ze na poludniowym-zachodzie nie ma przejscia. Jedyne przejscie jest na polnoc - blokowane przez beczki przez ktore sie nie przedostane bez swiatla (tak mysle). Nie mam pojecia jak to sie stalo ze tam w ogole trafilem, tj. zasada: 'wejsc mozesz, ale wyjsc juz nie' :)
Ponad mna znajduja sie kolejne kondygnacje wiezy, na jednej z nich jest niewielki dziedziniec, jednak wyjscie z niego jest blokowane przez porosniety mchem mur, na ktory wejsc nie dam rady..
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Z dziedzińca da się wyjść i to dość prosto. Przyjrzyj się mapie Nuln.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Jeśli się ma umy - o ile pamiętam. Jedna droga jest uzależniona od uma, a druga chyba od cechy, bo przez beczki nie przejdzie.
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Hunrim pisze:Oczywiście, że jest, nie ma go na mapie wakahiko, a wystarczy poszukać w okolicach portu (tego, gdzie cumuje statek z Novigradu) , zwykły kierunek
Ale to jest jakiś budynek czy sprzedaż odbywa się na ulicy ?
Zablokowany