Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mhmmm...

Na razie mam zamiar pokręcić się po Imperium (zresztą sam pogrywam w WFB to i mnie ciągnie w te strony).

Nie wiem czy mogę o takie rzeczy tutaj pytać, czy jest coś na poziomie snotlingów aby sobie powalczyć?

Jak bym miał stopniować to pewnie szczury/nietoperze(chociaż ich jest za dużo i są agresywne)-> snotlingi -> gobliny, czy np. są dwa podobne miejsca o poziomie trudności jak snotlingi?
Henk
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012 09:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Henk »

Poradzę Ci tylko, że prościej i szybciej Ci będzie, jeśli poświęcisz trochę czasu na łowienie ryb na przykład. odłożysz z 10 mithryli i wytrenujesz umiejętności bojowe. Wtedy możesz spokojnie olać snotlingi czy nietoperze, a skupić się na czymś trochę silniejszym (gobliny, gremliny, stworki, zombi).

No i postaraj się poznawać graczy, np. moją postać:) ja próbuje poznać jak najwięcej gpków ale coś są mało towarzyscy, a mnie się nudzi samemu. Powodzenia :)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Henk pisze:Poradzę Ci tylko, że prościej i szybciej Ci będzie, jeśli poświęcisz trochę czasu na łowienie ryb na przykład. odłożysz z 10 mithryli i wytrenujesz umiejętności bojowe. Wtedy możesz spokojnie olać snotlingi czy nietoperze, a skupić się na czymś trochę silniejszym (gobliny, gremliny, stworki, zombi).

No i postaraj się poznawać graczy, np. moją postać:) ja próbuje poznać jak najwięcej gpków ale coś są mało towarzyscy, a mnie się nudzi samemu. Powodzenia :)
Mógłbyś rozwinąć skrót "gp"?

Zazwyczaj jak kogos spotykam to zaczepiam czy to w sprawie pomocy, czy to informacji czy to cos... ale przyznam, ze niezbyt duzo ludzi spotkalem jak do tej pory. Nie wiem, moze z 10?

A jak z moim pytaniem? Jest cos porownywalnego na poziomie snotlingow w Imperium?
Henk
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012 09:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Henk »

10 osób to już nie tak źle ;) GP to gildia podróżnicza a poprzez GPki miałem na myśli graczy bez zawodu masowego i nie stowarzyszeni w żadnej gildii. Postaraj się poznawać z nimi nie poprzez zaczepianie o pomoc czy informacje, ale zwyczajna rozmową, poerpeguj po prostu :D

Na twoje pytanie o snotlingopodobne stworzy, udzieliłem Ci już odpowiedzi. Ale jeśli wolisz inna "drogę" to musisz samemu kombinować, pamiętaj że bez umów bojowych to i snotlingi cie zabiją szybko. Więc inwestuj w umy każdą kwotę.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Juz jakis czas siedze w Karak Varn i szukam jakiegos gracza... niestety tutaj sa totalne puchy...

Moglby mi ktos powiedzeic w jaki spos dodać siebie do wyznawców Grungniego i nadać sobię pochodzenie z Karak Varn?
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aveth »

Opcja nr 1: Zapytaj na Arce.

Opcja nr 2: http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/St ... C3%25B3wna
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

hrmh...

>trenuj lowiectwo
Musisz byc nieco lepszy w zauwazaniu tego, co ukryte, zanim bedziesz mogl sie szkolic w tej dziedzinie.

Mam to rozumieć jako spostrzegawczość?
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Tak.
Awatar użytkownika
Adelmar
Posty: 70
Rejestracja: 07 lis 2011 13:29
Lokalizacja: Middenheim

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adelmar »

Shador pisze:Juz jakis czas siedze w Karak Varn i szukam jakiegos gracza... niestety tutaj sa totalne puchy...

Moglby mi ktos powiedzeic w jaki spos dodać siebie do wyznawców Grungniego i nadać sobię pochodzenie z Karak Varn?
Najlepiej poszukać graczy w Nuln. Świat jest duży, graczy trochę mało, a w Varn młodzież raczej nie przesiaduje.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Adelmar pisze:
Shador pisze:Juz jakis czas siedze w Karak Varn i szukam jakiegos gracza... niestety tutaj sa totalne puchy...

Moglby mi ktos powiedzeic w jaki spos dodać siebie do wyznawców Grungniego i nadać sobię pochodzenie z Karak Varn?
Najlepiej poszukać graczy w Nuln. Świat jest duży, graczy trochę mało, a w Varn młodzież raczej nie przesiaduje.
Tak zrobiłem, wróciłem do Nuln i poznałem pewnego krasnoluda który dał mi duuuużo rad ;) (zacząłem łapać o co chodzi ze specjalizacjami itp.)

Dodatkowo zacząłem łapać ryby, przyjemna czynność ;)

Tylko nie bardzo wiem skąd mogę wygrzebać robaczki.
Zablokowany