Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Fortek
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2012 13:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fortek »

No wlasnie, tu jest problem - nie mam bladego pojecia, co mu odpowiedziec. Probowalem "powiedz Novigard", "powiedz Novigardu", "wybierz Novigard"... Wszędzie albo odpowiadał mi żebym nie zawracał mu głowy i szybko wybierał, albo konsolka mówiła żebym wybrał Nuln lub Novigard.

Edit - Cóż, problem jakimś cudem rozwiązałem. Nie jestem pewien co wpisałem bo próbowałem już wszystkie możliwości, ale tak czy siak dopłynąłem do tego swojego Novigardu :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012 13:56 przez Fortek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Novigrad a nie Novigard.
Fortek
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2012 13:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fortek »

Faktycznie... Jak dlugo czytalem ksiazki Sapkowskiego, tak myslalem ze to Novigard. Wielkie dzieki za uswiadomienie!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zauważyłem, ze jak jest ciemno to niektórych wyjść nie widać czy jest jakaś umiejętność która mi pomoże je dostrzec po ciemku?

Dodatkowo według niektórych map jest jakieś przejście a go nie ma :( Doradzicie coś?
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Jeśli chodzi o przejścia na mapie, to 'przejście' nie zawsze musi oznaczać kierunek. Czasem można gdzieś się dostać inną komendą, zdarza się że dość - no cóż - absurdalną. Większość niestandardowych wyjść wynika z opisu lokacji bądź przedmiotów na niej się znajdujących.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Umbar pisze:Jeśli chodzi o przejścia na mapie, to 'przejście' nie zawsze musi oznaczać kierunek. Czasem można gdzieś się dostać inną komendą, zdarza się że dość - no cóż - absurdalną. Większość niestandardowych wyjść wynika z opisu lokacji bądź przedmiotów na niej się znajdujących.
Dzięki za odpowiedź.

Jak rozumiem pozostaje zapalic lampe, przeczytac opis pomieszczenia no i wejscia typu np. jaskinia ktore wyswietlaja sie przy zwyklych wschodach i zachodach ;)

Kolejne pytanie, czy gdzieś jest pełny spis umiejętności do nauki? Pytam, dlatego, ze widzialem gdzies w gildii podroznikow umiejetnosc lowiectwo i nie do konca wiem co to jest, chcialbym na poczatku poczytac czy warto sie tego nauczyc.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Lowiectwo odpowiada za skuteczniejsza walke z wszelka zwierzyna, oraz wycinanie z cial skor, mies, i roznych innych szczatkow. Jesli zamierzasz w ten sposob zarabiac (skory i miesa mozna sprzedawac), to umiejetnosc ta niewatpliwie Ci sie przyda. Czy jest gdzies opis za co odpowiadaja wszystkie umiejetnosci - tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Wszystkie umiejętności masz na Wikipedii Arkadii, ale nie są one opisywane w zakresie dokładnego ich wpływu na to czy na tamto - ich nazwa w 90% przypadków jest adekwatna i zrozumiała. Co prawda, są umiejętności, powiedzmy, martwe. Oraz takie, których znaczenie może nie jest do końca jasne. Jeśli akuratnie o łowiectwo pytasz, to nazwa znaczy dokładnie o co chodzi z umiejętnością - lepiej polujesz na zwierzynę, znasz się lepiej na tym co można wyciąć z ciał, etc. Popatrz w ArkaWiki, jest tam naprawdę dużo informacji.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Chyba znalazłem błąd, czy "chyba" wystarczy by zgłosić? Czy lepiej nie ryzykować narażeniu się na gniew przepotężnych?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

"Chyba" wystarczy. Zgłaszaj.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Zablokowany