Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Korin
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2012 17:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korin »

Problemem z zakupem w cechu jest to, ze trzeba sie wybrac w podroz zamorska. Szkoda ze nie maja faktorii kupieckiej w Imperium. Pewnie przynosilaby dodatkowe zyski.
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

Korin pisze:Problemem z zakupem w cechu jest to, ze trzeba sie wybrac w podroz zamorska. Szkoda ze nie maja faktorii kupieckiej w Imperium. Pewnie przynosilaby dodatkowe zyski.
No nie przesadzajmy, ze 20 minut zeby poplynac do Ishtar to jest taaaaakaaa kuupaaa czaaassuuuuu. Po uprzednim umowieniu sie z jakims Kupcem.
Przed zmiana grupy kupcow w Imperium byla faktoria, zawsze Vay dbala o to zeby ktos sie tym zajmowal.. Teraz nikt jej nie prowadzi? Slabo.
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

dzieki za pomoc z wylidailem.. juz poszlo.. 3 podejscia.. prawie szlak mnie trafil..
Farandar
Posty: 70
Rejestracja: 14 cze 2009 17:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Farandar »

Za naszych rządów była, teraz jej nie ma. Zawsze się w niej kręciło, zawsze były wystawione rzeczy i zawsze mógł ktoś tam coś kupić albo sprzedać. Prosiliśmy o zwiększenie obrony, bo każdy bez problemu mógł ubić strażników w góra dwie osoby. Woleli usunąć faktorie. Nie nasz problem.

A Ty Siv nie polepszaj swojego nadgryzionego ego.
"Pamiętajcie, proszę, że gdzie rządzi nieład, tam upada handel."
Terry Pratchett
Hunvert
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2012 07:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunvert »

Szkoda faktorii.
Chyba nikt z obecnych kupców i nie tylko nie wie ile kosztowała.
A tu 1000 mithryli poszło z dymem.
.. wystarczą spuszczone spodnie i chwila nieuwagi, by ktoś nieżyczliwy dobrał ci się do dupy.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cochis »

Hunvert pisze:Szkoda faktorii.
Chyba nikt z obecnych kupców i nie tylko nie wie ile kosztowała.
A tu 1000 mithryli poszło z dymem.
Lokacje gildiowe sa bezcenne.
Nawet takie ktore daje się latwo zdobyc.
Gorzej jesli powodują stałe koszty ktorych nie da sie ograniczyc (np. poprzez regularne niszczenie).
edit: Oczywiscie to moje prywatne zdanie
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Witam, nie wiem czy to blad ktory nalezalo by zglosic, czy tez imie postaci bylo "niezbyt klimatyczne" (nie bylo zadnej informacji na e-mail).

Stworzylem postac i wysadzilem ja na jednym z brzegow Ishtar.
W tym momencie zakonczylem.
Postac wiec zostala stworzona, wiec nie byl to "niedokonczony akt stworzenia"

Imie ktore nadalem postaci odnosilo sie do nazwy wlasnej jednej z rzek plynacych sobie swobodnie przez Ishtar.

Majac zamysl taki, ze postac ta w swej historii miala byc znaleziona w dziecinstwie (okresie niemowlecym) nad owa rzeka, obdarzony zostal przydomkiem ktory pozniej posluzyl jej za imie.

Nie znala owa postac swego prawdziwego imienia ani tez wychowawcy "znajdy" nie byli sklonni mu takowe imie wymyslic, przydomek stal sie imieniem przezen uzywanym, pod ktorym ta osoba miala byc znana.

Dzis okazuje sie ze wczoraj stworzona postac nie istnieje.

Dlatego prosze wiza o jakas krotka wypowiedz w tym temacie.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Herenvarno pisze:Witam, nie wiem czy to blad ktory nalezalo by zglosic, czy tez imie postaci bylo "niezbyt klimatyczne" (nie bylo zadnej informacji na e-mail).

Stworzylem postac i wysadzilem ja na jednym z brzegow Ishtar.
W tym momencie zakonczylem.
Postac wiec zostala stworzona, wiec nie byl to "niedokonczony akt stworzenia"

Imie ktore nadalem postaci odnosilo sie do nazwy wlasnej jednej z rzek plynacych sobie swobodnie przez Ishtar.

Majac zamysl taki, ze postac ta w swej historii miala byc znaleziona w dziecinstwie (okresie niemowlecym) nad owa rzeka, obdarzony zostal przydomkiem ktory pozniej posluzyl jej za imie.

Nie znala owa postac swego prawdziwego imienia ani tez wychowawcy "znajdy" nie byli sklonni mu takowe imie wymyslic, przydomek stal sie imieniem przezen uzywanym, pod ktorym ta osoba miala byc znana.

Dzis okazuje sie ze wczoraj stworzona postac nie istnieje.

Dlatego prosze wiza o jakas krotka wypowiedz w tym temacie.
Z doświadczenia wiem, że nie doczekasz się odpowiedzi.
Było to wielokrotnie wałkowane.
Pozostaje założyć inną postać o mniej kontrowersyjnym imieniu.
W tym miejscu pozdrawiam siebie, Opala, Wolfsabe, Goldfingera i mojego osobistego faworyta (faworytkę?) Briseyu oraz wielu, wielu innych, którzy mieli więcej szczęścia niż Ty ;)
Ogre!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Herenvarno:

Ponizej fragment loga, ktory mam nadzieje pomoze zrozumiec Ci decyzje wizow.

Kod: Zaznacz cały


Na trakcie.
Sa tutaj dwa widoczne wyjscia: poludnie i polnoc.
Nuln i Novigrad.
>Nuln i Novigrad podazaja na polnoc

Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Korin
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2012 17:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korin »

Na co wplyw ma to, czy zbroja jest lekka, srednia czy ciezka? (poza oczywistym wplywem -waga).

Czy zbroja lekka ktora chroni bardzo dobrze jest tak samo skuteczna jak zbroja ciezka ktora tez chroni bardzo dobrze?

Czy sa jakies ograniczenia lub bonusy rasowe/zawodowe do uzywania poszczegolnych typow zbroi?
Zablokowany