Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Nie ma chyba jakiegoś standardu.

W większości pochodzeniówek powinieneś mieć pomoc na lokacji w postaci plakatu, czy pergaminu. Jeśli nie, próbuj "okresl pochodzenie" albo "zadeklaruj pochodzenie".
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

Ew. zapytac npca o pochodzenie. Moze on podac jakies wskazowki.
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Bardziej z ciekawosci niz porady dla graczy

Dlaczego zamknieto klub Przyjaciol Brokilonu?
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Nathan pisze:Dlaczego zamknieto klub Przyjaciol Brokilonu?
Tak sobie gdybam, ale wydaje mi się, że klub dawał możliwość biegania sobie po Brokilonie bez obawy o strzałę w oko. (czytaj-> był przepakowany) ;)
Ogre!
Anakreon
Posty: 36
Rejestracja: 20 lut 2012 14:29

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Anakreon »

Pochodzeniówka elfów z Naggaroth:

Rpgowo pewnie ciekawe ale czy jest jakieś stowarzyszenie które przyjmie mrocznego elfa do swoich szeregów, bo stowarzyszenia dla Druchii rozumiem nie ma? Nie chciałbym żeby wzięcie tego pochodzenia skończyło się zgonem co 30min :)

Czy można uczyć się języka od npc-ów? Bo na razie to się nie idzie z nikim dogadać :cry:
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Anakreon pisze:Czy można uczyć się języka od npc-ów? Bo na razie to się nie idzie z nikim dogadać :cry:
Tylko z zawodem Odkrywcy. Pozostali muszą sobie poszukać nieco bardziej żywego nauczyciela.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Anakreon pisze:Pochodzeniówka elfów z Naggaroth:

Rpgowo pewnie ciekawe ale czy jest jakieś stowarzyszenie które przyjmie mrocznego elfa do swoich szeregów, bo stowarzyszenia dla Druchii rozumiem nie ma? Nie chciałbym żeby wzięcie tego pochodzenia skończyło się zgonem co 30min :)

Czy można uczyć się języka od npc-ów? Bo na razie to się nie idzie z nikim dogadać :cry:
Jest co najmniej kilka stowarzyszeń które druchii przyjmują i mają w swoich szeregach - niekoniecznie jawnych druchii, ale takich również, bądź których pochodzenie stanowi tajemnice poliszynela. Zawsze jest opcja ukrycia pochodzenia.

Oprócz opcji o których wspomniała Eve jest też artefakt który pozwala rozumieć drukh-eltharin.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Visborg pisze:Oprócz opcji o których wspomniała Eve jest też artefakt który pozwala rozumieć drukh-eltharin.
Jesli chodzi o artefakt to nie zmienil on swojej lokalizacji? Juz dawno nie widzialem tej postaci na trakcie do Bretonii
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bjoern »

Nathan pisze:Bardziej z ciekawosci niz porady dla graczy

Dlaczego zamknieto klub Przyjaciol Brokilonu?
Oficjalna wersja mówiła, że przyjaciele byli wyjątkowo wrogiego usposobienia, czemu dali wyraz o jeden raz za dużo.
Zaś co do wersji nieoficjalnej, to lepiej niech pamięć o niej zaginie.
Korin
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2012 17:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Korin »

Czy ktos wie kiedy traci sie uprawnienia do darmowego transportu? Z odpowiednim poziomem, czy po tym jak minie okreslony czas, czy tez w innym momencie?
Zablokowany