Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Uniwersalna wskazówka:
zapytaj kogoś w grze
Na tak proste pytanie udzieli Ci odpowiedzi prawie każdy w Nuln, a ta gra polega właśnie na interakcji z innymi.


Co do magików, to jest tu bardzo duże zróżnicowanie i niektóre zdają się nie mieć wymagań co do mentali, więc nawet to&owo może nimi machać, a do innych dobrze mieć wielce ;)
Delmar
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2010 17:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delmar »

Witam. Moje pytanie. O ile zrobienie zawodu AJ skraca czas Etatu? Oczywiscie w przypadku powiązania pierwszego z drugim.
Pozdrawiam
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

Delmar pisze:Witam. Moje pytanie. O ile zrobienie zawodu AJ skraca czas Etatu? Oczywiscie w przypadku powiązania pierwszego z drugim.
Pozdrawiam
2 miesiace.
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

6 tygodni.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Co sie stalo z pewna osoba w Krainie Zgromadzenia, ktora roznila sie rasa od pozostalych mieszkancow?
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

Od bardzo dawna juz jej nie ma.
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

I zadanie z nim zwiazane takze odeszlo w niepamiec? Szkoda, bo pamietam, ze bylo jednym z tych, ktore sprawialy mi wieksza przyjemnosc
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amidal »

Nathan pisze:I zadanie z nim zwiazane takze odeszlo w niepamiec? Szkoda, bo pamietam, ze bylo jednym z tych, ktore sprawialy mi wieksza przyjemnosc
To moze byc blad, problem w tym, ze jesli gralo sie "kiedys tam" i bylo a teraz nie ma powiedzmy, osoby odpowiedzialnej za udostepnienie danego zadania, to jak zglosic blad w czyms(kims) czego nie ma. /bo niby z jakiej racji sie o tym wie/ Niestety, wiem cos o tym, udalo mi sie zgloscic blad w "starym" zadaniu, gdzie na jego koncu okazalo sie awykonalne, byl blad w zawartosci skrzyni (zadanie zostalo poprawione). A co sie dzieje, jesli nie ma dajacego zadanie to juz inny problem...
Nie wiem jak jest w przypadku Twojego zadania, czy rzeczywiscie "poszlo w niepamiec". Mi brakuje pewnej kobietki co za mezem ropacza i kogos co mial problem z przeciekiem (jesli zlikwidowano to dziwne, bo w obydwu przypadkach niewiele sie zmienilo, po za zniknieciem osoby, ktora "domaga" sie pomocy) Tyle, ze to Ishtar...
AK
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

A w mahakamskiej twierdzy chyba brakuje krasnoluda, który dawał zadanie z pewnym korytem
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amidal »

Hunrim pisze:A w mahakamskiej twierdzy chyba brakuje krasnoluda, który dawał zadanie z pewnym korytem
Amidal pisze:i kogos co mial problem z przeciekiem
:D
Zablokowany