Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sigard »

@Amidal:
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiekszosc twoich pytan:
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody
Amidal pisze:2. Jakie wymagania nalezy spelnic bez prosby do przyjecia do stowarzyszenia (I tak w przypadku okrywcy bym nie mogl). Kiedys pytalem o podobna rzecz i stad wiem, ze istnieje taka mozliwosc niby cyt.:"na pol gwizdka".
Nie ma mozliwosci trenowania zawodu masowego bez przyjecia do stowarzyszenia. Jak mogles dowiedziec sie z wikipedii stowarzyszenia za wyslanie kogos na szkolenie ponosza koszt w postaci wydanego etatu, ktory mozna zdobyc albo zabijajac jakiegos poteznego NPCa, albo wykupujac takowy. Dlatego za darmo raczej nikt Ci go nie da, ale mozesz sprobowac nawiazac porozumienie z wladzami ktoregos ze stowarzyszen, ku obopolnej korzysci. Jak znalezc takie stowarzyszenie na pewno dowiesz sie na arce.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Sam nie możesz dać sobie zawodu. Żeby dostać etat MUSISZ być w gildii. I to właśnie władze gildii 'przekonują' NPC-a.

A to 'na pół gwizdka' oznacza, że dogadujesz się z jakąś gildią, że formalnie Cię przyjmują i ten etat dają, ale tak naprawdę w praktyce nie jesteś traktowany jako członek organizacji, nie korzystasz ze skrzyni i co tam jeszcze (dokładne warunki takiej umowy to już kwestia indywidualna).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amidal »

Re: Sigard, Werbat
I juz wszytko (prawie) w tym temacie wiem, podziekowac.

Sigard: Wiki "odpowie", jak sam napisales, na wiekszosc ale nie na wszsytkie pytania.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Mam nietypowe pytanie:
Czy jest ryby ladowane do wozu psuja sie lub znikaja?
Niestety narazie nie stac mnie zeby to sprawdzic.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Ascoth pisze:Mam nietypowe pytanie:
Czy jest ryby ladowane do wozu psuja sie lub znikaja?
Niestety narazie nie stac mnie zeby to sprawdzic.

Pozdrawiam.
Nie znam się na wozach, ale jestem przekonany, że ryby załadowane do plecaka, a następnie do wozu nie znikną.
Ogre!
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Pytanie odnosnie ukrywania w zawodzie lotrzyka.
Co wplywa na to czy dam rade sie ukryc (nie liczac obciazenia, miejsca i poziomu uma). Czy jakies cechy rowniez maja znaczenie? Np. zrecznosc zeby gdzies sie wslizgnac, albo mentale zeby wymyslic, ze ta kryjowka bedzie dobra?
Aveth
Posty: 27
Rejestracja: 02 mar 2011 02:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aveth »

Wydaje mi się, że mentale mają znaczenie, ale w zawodach/AJ bojowych ciężko to sprawdzić, bo każdy kto taki zawód ma raczej nie inwestuje w mentale.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Nie rozumiem reputacji odnośnie noszenia paczek. Noszę w jednym jedynym miejscu, szybko nabiłem reputację do poziomu 'Mogę powierzyć Ci prawie każdą paczkę' i od jakiegoś tygodnia owa reputacja stała w miejscu mimo noszenia tych paczek cały czas. Teraz wręcz... spadła. Nie rozumiem tego.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Żeby rosła musisz brać coraz dalsze paczki. A jak nie nosisz jakiś czas reputacja spada.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Nosze całymi dniami paczki, wszystkie jakie są, dalekie, bliskie, czasowe, wszystkie :| Po kilka godzin dziennie. Nie dość że reputacja nie wzrasta, to spadła.
Zablokowany