Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Szmajcio
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2012 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Szmajcio »

Hej!
Czy to jest normalne, że trener AJ z Imperium nie chce mnie trenować, jeżeli przyłączyłem się do zawodu w Ishtar? Konkretnie chodzi mi o zawód wykidajły - postać halfling.
<Sz>
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Tak.
Nathan
Posty: 34
Rejestracja: 18 sie 2011 00:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathan »

Haern pisze:Nie wszystkie zwierzeta pocztowe sa do kupienia, np. Nietoperza i wiewiorke trzeba "upolowac", w sensie zdobyc. Co do papug- nigdy nie widzialem. Znam tylko jedna, Klare, ale jest prywatna;) Natomiast szczury, gwarki, i z tego co wiem kruki czy sokoly sa do dostania.
Czy zeby zakupic gwarka musze kombinowac w pewnej karczmie, gdzie jest on zamkniety w klatce na ladzie? Czy moze dostac go mozna w zupelnie innym miejscu?
Troche kombinowalem we wspomnianym lokalu i nie wpadlem na zaden pomysl
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

W końcu mam okazję to napisać!

Kod: Zaznacz cały

Spytaj na Arce.
edit:
A poważnie, to nie wiem. Znam tylko przybliżona lokalizację. Przypuszczam, że na Arkadii dowiesz się o tym szybciej niż tu, żadna to tajemnica. ;)
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Szmajcio pisze:Hej!
Czy to jest normalne, że trener AJ z Imperium nie chce mnie trenować, jeżeli przyłączyłem się do zawodu w Ishtar? Konkretnie chodzi mi o zawód wykidajły - postać halfling.
<Sz>
Jeśli wziąłeś zawód wykidajły w Ishtar, to wykidajło w Imperium powinien również móc Cie szkolić. Ja z tym nie miałem problemów. Zgłoś błąd w trenerze.
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Szmajcio
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2012 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Szmajcio »

Witam!
Dzięki za zainteresowanie poprzednim pytaniem. Korzystając z okazji chciałbym się dowiedzieć czy jest komenda która w skrócie podaje stan w jakim jest element pancerza lub bron (czyt. taka która omija długi opis przedmiotu a podaje jedynie np. "tarcza jest lekko podniszczona").
<Sz>
Awatar użytkownika
Loptak
Posty: 152
Rejestracja: 17 cze 2011 14:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Loptak »

Szmajcio:

Jedynie niektóre zawody lub pochodzeniówki dają możliwość oceny sprzętu w taki sposób:

Doswiadczonym okiem osoby, ktora ze sprzetem bojowym miala do czynienia od najmlodszych lat, oceniasz stan swojego ekwipunku.
Ogladasz czarna plocienna kurtke.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie.
Ogladasz mahakamska pancerna pare rekawic.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie.
Ogladasz futrzana pare butow.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie.

Ale zawsze można sobie jakiś sprytny skrypt napisać, który to zastąpi:)
Człowiek może być biedny, ale dopóki ma jakiś cel i stara się go osiągnąć jest piękny - Masutatsu Oyama
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

To normalne, że tarcza zostaje zniszczona kiedy jest lekko podniszczona? Dwa razy dzisiaj mi się to zdarzyło mimo, że sprzęt był dobrej jakości i nawet nie zdążył się zepsuć...
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

@Fonklin:

Każda broń i zbroja może pęknąć, nawet jeśli wcale nie jest zniszczona. Z tym, że im bardziej jest nadpsuta, tym większa szansa na to.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Ale mój mega wielki ogromy pawęż, który był większy odemnie jednym strzałem jakiegoś zbója? Aż tak mnie to zdziwiło, iż mam wątpliwości co do tego zjawiska.
Zablokowany