Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Nawet kiedy się nie orientuje ?:D
jak dlugie mniej wiecej? tak na oko ile linii to wystarczająco?
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

re up:
Nie no chodzi mi o rzeczy w ktorych sie orientujesz. I nie mam na mysli wylacznie umiejetnosci typu miecze, ale inne rzeczy jak:znajomosc swiata, dobra gadka czy znajomosc swietnych zartow albo cos tam innego.
W gildiach nie licza sie tak bardzo umiejetnosci czy doswiadczenie bojowe postaci a to co gracz soba reprezentuje itd.

Co do dlugosci to nie moze byc za krotkie ale tez nie powinno byc rozwlekle i dlugosci kilku ekranow. Mysle ze 100-200 linii to najlepsza dlugosc.
Ble... Ble? Ble!
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Denea pisze:(...) Niestety w wiekszosci podan przewija sie motyw smierci rodziny, a ponad polowa postaci na arce to sieroty. (...)
Hehe, to prawda i jest lekka bzdura, ale niejako system to wymusza. Co zrobisz w przypadku, gdy napiszesz, że rodzice żyją i ktoś się wyzłośliwi mówiąc: "To przyjdź z rodzicami, wtedy rozpatrzymy podanie."? :mrgreen:

Edit - re down:
Nie no, to oczywiście najprostsze, co przychodzi do głowy: rodzice nie mają czasu/nie mogą. Ale chodzi mi o przypadek, gdy ktoś się uprze "przyprowadź ich, kiedy będą mogli". Tylko śmierć definitywnie rozwiązuje tu problem.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2012 20:38 przez Aphazel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

Rodzice sa zajeci swoimi sprawami i nie maja czasu na lazenie z dzieckiem do nauczycieli :) Albo wlasnie maja impreze :D
Ble... Ble? Ble!
Sylur

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sylur »

powiedzcie mi coś.. A mianowicie cos wiecej o krasnoludach.. czy po prostu czerpac z warhammera.. tylko 1 czy 2 edycja? jak tak patrze to chyba 1 bo karl franz.. to moze i dobrze..
pozatym czy sa jakies profesie poza straznikami kopaln i ta z nim powiazana? ogolnie malo jest w arkadii o khazadach. a jesli chodzi o nich to jestem fanatykiem.. moze jakis wojownik podziemny, tarczownik czy cos? hehe, w sumie to jedno i to samo. ale chodzi mi o cos co.. o jakiegos furiata.po prostu ubolewam nad zamknieciem zabujcow.. pozdrawiam.. i jak jest cos wiecej dla khazadow (profesje jakies)to napiszcie i z gory za to dzieki.. i jescze tylko jak zrobic pochodzenie swojej postaci? i jak sprawdzic?
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Grimnirze uchowaj...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Te, Sylur, weź w końcu przestań zadawać durne pytania, co? Masz kilkaset postów tutaj, masz wiki, a co najważniejsze, MOŻESZ SPYTAĆ NA MUDZIE. Tutaj to nie działa tak, że nie możesz wydumać komendy, to na forum ją dostajesz. To nie Ogame (czy coś, nie znam się na durnych gierkach), tutaj stawiamy na samodzielność i chęć poznawania, a nie dostawania gotowców.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hiof »

Denea pisze: re up: Spadaja jesli sie ich nie uzywa.
Tyczy sie to tez wypracowanych spinek do gorniczego fartucha?

Z gopomoc:

Kazdy fartuch przypinany jest do bioder spinkami, ktore moga
byc wykonane z roznego rodzaju metali, w zaleznosci od umiejetnosci
gorniczych posiadacza fartucha.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Skoro spinka = skill, to mniejszy skill -> gorsza spinka. Ale ZGADUJĘ, nie testowałem.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany