Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amidal »

Witam, takie pytania:

1. Mam zawod Aj "obiezyswiat", ktory jest powiazany z "odkrywca". Z tym, ze ten etat jest zwiazany z SGW. Jak mozna dostac etat bez wstapienia do stowarzyszenia (nie ta rasa)? Czy moze zamknalem sobie "droge zawodowa" go wybierajac?

2. Jesli chce zmienic AJ na drugi w ktorym w wiekszosci um sie pokrywa to co utrace? Bo wydanych na treningi, zarobionych monet pewnie mi nie wroci...

3.Jesli to inny zawod bedzie AJ to czy dalszy rozwoj bedzie zawsze zwiazany ze "stowarzyszeniem", czy jakos mozna na "wlasna reke" sie ksztalcic?

4. (Pewnie nie ostatnie) Od jakiego czasu uzalezniony jest dostep do treningow? Od wieku czy realnego? Bo mimo dlugiej przerwy w grze mialem dostep do nastepnych treningow(ale moze nie sprawdzilem bo nie mialem opcji)

Dziekuje za konkretne odpowiedzi z gory
AK
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 175
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rotkiv »

1. Etat mozna brac w Stowarzyszeniu, obojetnie jaki.
2. Jesli umiejetnosci sie pokrywaja, to pozostaja na tym samym poziomie.
3. Zawod masowy trzeba brac w Stowarzyszeniu. Mozna go tez wykupic (jesli wladze Gildii pozwalaja) i wtedy byc w Stowarzyszeniu "na pol gwizdka" do czasu skonczenia szkolenia.
4. Od aktywnego czasu spedzonego w grze. Jest to kilka godzin na tydzien w czasie realnym.
Sylur

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sylur »

gdzie znajde kartografa w nuln? i gdzie
zaczac poszukiwania mlota ze swiatyni?
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

Tego typu pytania zadawaj w grze - na przykład spytaj jakiegoś gracza na poczcie w Nuln.
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Awatar użytkownika
Amidal
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2011 00:26
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Amidal »

Rotkiv pisze:1. Etat mozna brac w Stowarzyszeniu, obojetnie jaki.
2. Jesli umiejetnosci sie pokrywaja, to pozostaja na tym samym poziomie.
3. Zawod masowy trzeba brac w Stowarzyszeniu. Mozna go tez wykupic (jesli wladze Gildii pozwalaja) i wtedy byc w Stowarzyszeniu "na pol gwizdka" do czasu skonczenia szkolenia.
Dobrze zrozumialem, ze w stowarzyszeniu (obojetnie jakim) np. bedac AJ "Obiezyswiat" /moge/ wziac etat z innej beczki?
Czy tylko we wybranym kierunku?


Przepraszam za durne pytanie ale kiedys bylo duzo prosciej (albo GP ablo zawodowka) W sumie pamietam poczatki AJ i jak przez to dostalem po d.. ale teraz sie gubie.

A jeszcze na dobranoc tak sie zapytam: Znajomego wtracili do lochow za dobywanie broni w pewnym miescie (ponoc eq stracil)- co sie w tym temacie zmienilo?
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

re up:
Owszem. Po autojoinie mozna wybrac zawod jaki sie chce. Bedac np AJ Obierzyswiat mozna zostac zawodowym Korsarzem albo Partyzantem.
Ble... Ble? Ble!
Dymhard
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2010 18:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dymhard »

Jaka komenda jest do wywołania emocji dla zielarza ? Gzpomoc nie działa.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Zielarz chyba nie ma emocji.
Awatar użytkownika
Umbar
Posty: 51
Rejestracja: 07 sty 2012 10:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Umbar »

Ano właśnie, nie posiada.
Sylur

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sylur »

mam pytanie. robie pierwsze zadanie w karczmie. mam przyniesc 4 litry wina. a przynosze 5. musze wiec jeden odlac bo karczmarz mnie odsyla? jak to zrobic/ jaka komenda? czy po prostu to wypic/
Zablokowany