Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Delmar
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2010 17:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delmar »

Hehe, to tyś jest ta kędzierzawa bestia bez noża i dwóch zębów:D
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

jam jest! jam jest furią! ^ ^
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

Jak to jest w końcu z tym doświadczeniem? traci się te za questy? kiedyś był ten współczynnik agresji, jest nadal? czasami bardzo analitycznie podchodze do takich gier (pozostałość po RedDragonie) i chciałbym wiedzieć co mi się bardziej opłaca
Awatar użytkownika
Zog
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zog »

Fonklin pisze:Jak to jest w końcu z tym doświadczeniem? traci się te za questy? kiedyś był ten współczynnik agresji, jest nadal? czasami bardzo analitycznie podchodze do takich gier (pozostałość po RedDragonie) i chciałbym wiedzieć co mi się bardziej opłaca
Jeśli się nie mylę to nie ma już współczynnika agresji. Istnieje też chyba jakaś wartość expa poniżej której nie da się spaść. Expa z zadania i zabijania ląduje w tej samej puli teraz. A questy opłaca się zawsze robić, szybka kasa na start.
Fonklin
Posty: 56
Rejestracja: 31 gru 2011 13:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fonklin »

eh poprzednie rozwiązanie było dobre, teraz wykonywanie zadań jest prawie zupełnie bez sensu (kasa szybciej i wiecej np na rybach, exp szybciej i wiecej na mobach). Bo tak naprawde po co, człowiek się zmęczy tylko a i tak straci, gdyż żółtodzioby szybko i często giną (widze po sobie). Pozatym rozwiązanie zadania samemu od początku do końca to ogrom pracy i wysiłku nie rozumiem dlaczego nie jest to jakoś honorowane w nadzwyczajny sposób.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulav »

Teraz masz na starcie poziom, który miałes po wykonaniu wiekszosci questow. Pozatym kilka questow pewnie jeszcze opłaca sie zrobic. Tych które dają kase albo wieksza ilosc expa.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Swoją drogą, przydałaby się rewizja nagród za questy, bo obecnie na tym to i owo (czy od którego tam poziomu się zaczyna), nagrody te są po prostu śmieszne. Parę srebrników, czasem kilka złotych za zadanie, a do tego exp jak za kilka mobów... Obecnie faktycznie nie warto zawracać sobie tym głowy. Bardziej opłaca się łowić ryby albo nosić paczki i normalnie expić. A szkoda, bo mimo wszystko wykonywanie zadań jest ciekawsze niż żmudne mordowanie tysięcy mobów. Skoro ktoś kiedyś te questy przygotował, to bez sensu, żeby popadły w niepamięć.
Delmar
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2010 17:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delmar »

Fonklinie, Godarze, nie zgodzę się z Wami. Wykonywałem ostatnio zadania i wiem co pisze, w przeciągu może dwóch godzinek, za cześć zadań można zdobyć coś z 60 złota i ładna ilość expa, jak na start to nawet dużo, szczególnie dla osób młodych(mam tu na myśli jedynie poziom postaci).
Poza tym wykonywanie zadań to zbieranie doświadczenia co do mechaniki muda itp. jest to ważne dla młodych stażem graczy.

Godarze, rewizja nagród za zadania może miała by sens, gdyby wymyślono je na nowo, w obecnej sytuacji kiedy większość osób wie jak je rozwiązać jakiż miało by to sens? Ułatwiło by to tylko starszym graczom bawienie się w nieskończoną ilość sekondów. Wiec za obecne zadania w moim mniemaniu nagroda jest wystarczająca.

Moim zdaniem, na arkadii, przydały by się jakieś nowe qesty(powiedzmy ze dwadzieścia) o rosnącym poziomie trudności za które mogliby się zabrać gracze schodzący pierwszy raz ze statku, to na pewno ułatwiło by im start i zakotwiczenie na dłużej. W obecnej sytuacji wszelkie akcje promocyjne nie maja bowiem zbyt wielkiego sensu.
Awatar użytkownika
Zog
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zog »

W 5 minut (licząc od zejścia ze statku startowego) jesteś w stanie zarobić 40+ złota.
Garar
Posty: 50
Rejestracja: 10 lis 2011 18:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Garar »

Dobry!


Mam takie pytanie: Czy stowarzyszenie ktore maja zawod dostepny w siedzibie pozwalaja wybrac inny zawod niz ten domyslnie przypisany do danego stworzyszenia? Przyklad: Czy przynalezac do Osady moge zmienic mysliwego na jakis zawod z etatu naprzyklad miecznika? To samo jezeli chodzi o Rodzine: czy moge zmienic nozownika na inny zawod jezeli dostane etat?

Z gory dzieki za pomoc.

Garar
Zablokowany