Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Shulz
Posty: 96
Rejestracja: 09 lis 2011 16:05
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Shulz »

Melvin sproboj 'podpisac kontrakt'.

S :arrow:
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Torgen »

Albo zapytac innego urzednika, ich tam kilku jest.
Deval
Posty: 43
Rejestracja: 04 mar 2011 19:38
Lokalizacja: Carbon

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deval »

Moze mi ktos opisac jak efektywnie zdobywac doswiadczenie w klubie obiezyswiatow. Czy sa jakies limity, bo nic nie znalazlem w pomocy dla tego klubu. Wczoraj udalo mi sie zwiedzajac jedno miasto zdobyc znaczne postepy w poznawaniu swiata. Dzisiaj zwiedzilem podobna ilosc kolejnych (nowych) lokacji tego samego miasta i nie zdobylem nawet nieznacznych postepow. Poszedlem do innego miasta, gdzie zdobylem nieznaczne postepy bardzo szybko w poznawaniu swiata i kompletnie nie moge zdobyc wiecej postepow. Dodam, ze mam caly czas pierwszy dostepny tytul w tym klubie.
Neveyr
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2011 22:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Neveyr »

Mam pytanie. Robie questa dla wykidajly, dostalem polecenie, zeby zastraszyc jakiegos kupca we wschodniej czesci Novigradu. Na razie mam problem zeby go w ogole zlokalizowac, ale gdy juz go znajde powinienem go zaatakowac i poranic, czy moze uzyc jakiejs specjalnej komendy? Z gory dzieki.
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Deval pisze:Moze mi ktos opisac jak efektywnie zdobywac doswiadczenie w klubie obiezyswiatow. Czy sa jakies limity, bo nic nie znalazlem w pomocy dla tego klubu. Wczoraj udalo mi sie zwiedzajac jedno miasto zdobyc znaczne postepy w poznawaniu swiata. Dzisiaj zwiedzilem podobna ilosc kolejnych (nowych) lokacji tego samego miasta i nie zdobylem nawet nieznacznych postepow. Poszedlem do innego miasta, gdzie zdobylem nieznaczne postepy bardzo szybko w poznawaniu swiata i kompletnie nie moge zdobyc wiecej postepow. Dodam, ze mam caly czas pierwszy dostepny tytul w tym klubie.
Oglądając wszystkie możliwe rzeczy w lokacji, chociaż skoro piszesz, że udało Ci się zdobyć znaczne to pewnie już na to wpadłeś. Przy czym chodzi o oglądanie różnych rzeczy, to, co oglądałeś w innej części miasta pewnie składało się głównie z tych samych opisów (ob domy, ob ulice, ob dachy, czy co tam jeszcze pisałeś, pewnie skutkowało pojawieniem się tego samego opisu). Nieznaczne postępy to odpowiednich bojowych minimalnych, więc nic dziwnego, że zdobyłeś je bardzo szybko. I możliwe, że tamto miasto
nie miało w sobie zbyt wielu rzeczy do oglądania albo niektóre z nich już oglądałeś wcześniej przypadkiem. Nie wiem od czego to zależy, zdarzyło mi się na przykład obejrzeć dokładnie wnętrze wszystkich pomieszczeń w obydwu Posadach i nie poczuć żadnych postępów, a na samych karczmach nabiłam dwa tytuły. W każdym razie nie oglądaj tylko miast, idąc traktami zwracaj uwagę na lasy, drzewa, rzeki, kamienie, pola, łąki, domy, gałęzie, niebo, ogólnie wszystko, czemu da się przyjrzeć.

Co do tytułu to nie zdobywa się go od razu. Odnoszę wrażenie, że jakoś raz na tydzień wskakuje nowy jeśli się robi wystarczające postępy, ale mogę się mylić.

Pozdrawiam Kolegę Górnika ;)
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Neveyr pisze:Mam pytanie. Robie questa dla wykidajly, dostalem polecenie, zeby zastraszyc jakiegos kupca we wschodniej czesci Novigradu. Na razie mam problem zeby go w ogole zlokalizowac, ale gdy juz go znajde powinienem go zaatakowac i poranic, czy moze uzyc jakiejs specjalnej komendy? Z gory dzieki.
Szukaj w wymienionym mieście do skutku osoby, która odpowiada podanemu opisowi. Pamiętaj, że za każdym razem może być to inne miejsce i jeżeli się wylogowałeś to musisz wziąć zadanie jeszcze raz - kupiec może być na przykład w Wyzimie.

Wydobycie informacji nie jest problemem - normalnie atakujesz po czym przestajesz walczyć i pytasz o informacje. I tak do skutku, na pewnym poziomie poranienia ( chyba ciężko ranny, jeżeli dobrze pamiętam, zapytany kupiec wszystko Ci opowie). Tylko uważaj, żeby nie zabić.
Neveyr
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2011 22:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Neveyr »

Ano wlasnie, juz go znalazlem, obilem, ale wychodzi na to, ze musze jeszcze raz wziac zadanie. No nic, dzieki za podpowiedzi.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Feril »

Czy klub obiezyswiatow udostepnia jakies emocje? Nie moge nigdzie znalezc w komendach pomocy.
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

obpopraw? chyba tyle :P
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Harlow

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Harlow »

na wyższych obpoziomach masz większy obwybór
Zablokowany