Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

bukłaki/beczułki są w sklepach z ekwipunkiem, w karczmach się tylko kupuje do nich alkohol
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Bukłaki widziałem w sklepach, ale beczułek nie. Może występuja tylko w wybranych sklepach (ekskluzywnych)
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Jezeli chodzi o ekwipunek w sklepach, to te najwieksze i najlepsze egzemplarze, sa porozrzucane gdzies po swiecie, a w przecietnym sklepie nie ma wcale, albo jakies male rozmiary (np plecaki, woreczki, buklaki itp)
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Zazwyczaj beczki robi bednarz. A cos tak erpegowego i kompletnie niepotrzebnego jak bednarz zapewne jest w Ishtar.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Dzieki Rafgart
Celedrin
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011 17:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Celedrin »

patrzylem na powiazania zawodow i nasuwaja mi sie takie pytanka

wybierajac AJ zawod np marynarza (szkole max um miecze) wybieram potem zawod masowy - niepowiazanym z nim zawodzie miecznik (chce szkolic um miecze)

1. rozumiem, ze staz wyidlowany w AJ nie liczy mi sie do stazu w zawodzie masowym niepowiazanym (czyli musze czekac x tygodni az bede mogl sie wyzej szkolic w mieczach?)

2 jesli wybiore AJ milicjanta bretonskiego (szkole max um miecze) powiazanego z miecznikiem to od razu po wzieciu zawodu masowego moge sie wyzej szkolic w mieczach?

3 jakich komend urzywac na trenerach AJ? zapytaj o trening/trenowanie/staz/zawod ??? cos chyba musze zle klikac czy mam za maly poziom doswiadczenia albo rase?

4 czy wladze stowarzyszenia wykupujac staz u trenera nowego czlonka maja jakies limity na rozne zawody czy jest to dowolne?

5 czy jak zmienie zawod z AJ na masowy to umy wytrenowane na max w AJ, a niedostepne w zawodzie masowym spadna mi do poziomu GP?

o wiekszosc rzeczy staram sie pytac na arkadii ale te sa chyba zbyt techniczne
dzieki wielkie mam nadzieje ze wyrazilem sie w miare jasno
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Celedrin pisze: 1. rozumiem, ze staz wyidlowany w AJ nie liczy mi sie do stazu w zawodzie masowym niepowiazanym (czyli musze czekac x tygodni az bede mogl sie wyzej szkolic w mieczach?)
2 jesli wybiore AJ milicjanta bretonskiego (szkole max um miecze) powiazanego z miecznikiem to od razu po wzieciu zawodu masowego moge sie wyzej szkolic w mieczach?
W pierwszym przypadku bedziesz musial poczekac parenascie tygodni, by moc rozwijac dalej umiejetnosc broni (i innych, ktore sie pokrywaja), natomiast w drugim po tygodniu dostaniesz juz nowy zestaw umiejetnosci.
Celedrin pisze: 3 jakich komend urzywac na trenerach AJ? zapytaj o trening/trenowanie/staz/zawod ??? cos chyba musze zle klikac czy mam za maly poziom doswiadczenia albo rase?
Nie ma jednego standardu. W przypadku, gdy nie sa spelnione warunki, trener raczej Cie o tym poinformuje, gdy zadasz odpowiednie pytanie.
Celedrin pisze: 4 czy wladze stowarzyszenia wykupujac staz u trenera nowego czlonka maja jakies limity na rozne zawody czy jest to dowolne?
Mechanicznie dowolne, ale wladze stowarzyszenia moga naciskac na wybor danego zawodu.
Celedrin pisze: 5 czy jak zmienie zawod z AJ na masowy to umy wytrenowane na max w AJ, a niedostepne w zawodzie masowym spadna mi do poziomu GP?
Tak.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Bedarz w Starym Świecie też jest ;)
Celedrin
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011 17:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Celedrin »

dzieki za odpowiedz , jeszcze jedno pytanie. czy sa jakies kodowe roznice gdy przystepuje sie do stowarzyszenia (w tych, w ktorych jest jakis wewnetrzny podzial) np widze taki podzial:

1 MC rozne kaplice Khorne, Malal, Nurgle, Slaanesh, Tzeentch, Rhasneth.
2 kompania gryfa - rozne oddzialy Alae Mortis, Cruentis Fatum, Dies Irae, Nil Desperandum, Semper Fidelis
3 korsarze - podzial floty armia skellige i korsarze
4 stowarszyszeni gnomich wynalazcow - Wydział Automatyki Użytkowej,
Wydział Awioniki Stosowanej, Wydział Alchemii i Światopoznawstwa,
Wydział Górniczo-Maszynowy

czy sa jakies naciski co do zawodu, czy sa jakies roznice czy ma to tylko charatker rpgowy? np. ze np

a) u gnomow na wydziale alchemii i swiatopopznastwa trzeba brac obiezyswiata a w gorniczo maszynowym straz gornizca i legioniste potem

b) u korsarzy w armii sa zawody bojowe miecznik/legionista a w korsarzach marynarze/korsarze

c) w najemnikach - miecznik czy w innych oddialach milicjanci/legionisci?

jak cos namieszalem to sprobuje konkretniej wyjasnic o co mi chodzi, z gory dzieki za odpowiedz (thanks from the mountain jak juz ktos tu napsial)
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

W SGW nie ma to zupełnie 'kodowego dna'.
Zablokowany