Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zarbur
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011 16:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarbur »

lipa, bo nie planuje akurat wybierac sie do imperium, sadzilem ze da sie to zalatwic jakos na miejscu i lipa ze nic nie mowi, zadnej wskazowki, ciezko sie skapnac, ze trzeba leciec do tilei.

jaki poziom trzeba miec aby kapitan strazy gorniczej chcial ze mna porozmawiac? mam pewnie stapa i zbywa mnie po pytaniu o straz.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

No faktycznie lipa Zarburze ale dla mnie najbardziej liczy sie fakt ze w ogole zapytales go o cokolwiek :!:
Delgar
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2011 19:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delgar »

Jeśli chodzi o fartuch to należy przynieść coś, czym udowodnisz, że jesteś prawdziwy górnik ;). Jak już Godar napisał, nie interesują go jednak bryłki węgla czy żelaza.
Z moich obserwacji wynika, że złoto można wydobywać jedynie w górach Apuccini. Nie jest to jednak jedyna działająca kopalnia. Jest jeszcze jedna, gdzieś nieopodal przystani, z której odpływa statek do Blaviken. Być może są jeszcze jakieś, których nie odkryłem.
Jeśli zaś chodzi o zarobek w kopalni to faktycznie- ryby/paczki o niebo lepsze. Do tego ryzyko zgonu jest naprawdę duże.
A że się nie da na miejscu- fartuch jest nagrodą dla tych, którzy jednak trochę czasu w tej kopalni spędzili, więc nic dziwnego, że wymaga to sporych nakładów pracy. Tym bardziej, że trafić na odpowiednią bryłkę wcale nie jest łatwo.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Mam 2 takie o to pytania.

1) jak wejść do ruin zamku koło krainy zgromadzenia? Jakaś specjalna ukryta komenda?
2) Gdzie w Tilei znajdują się kurhany?

Z góry dziękuje za odpowiedź
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

1) Jest komenda
2) Na wzgórzach.

dol: na mapie wakahiko jest zaznaczona i lokacja, z której się przechodzi do ruin, i kurhany, więc te pytania trącą lenistwem.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2011 09:25 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Alderic
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2011 19:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alderic »

Jeśli signore Coronius nie wyraził się dość jasno - takie rzeczy to na Arce. ;)

p.s. A mógł zabić!
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

@2 up.

To, że jest na mapie pokazane iż się idzie na północny-wschód tak nie jest i czy pytanie trąca lenistwem? Gdyby tak było to bym nie pytał. Jedyne komendy tam to zanurkuj i wejdz. Zanurkuj pod wode i wejdz do jeziorka. Pewnie jest jeszcze jedna dziwna komenda albo trzeba do jednej z tych 2 dopisac cos dziwnego. Co do kurhanow to jesli sa na wzgorzach to chyba te brazowe na mapie?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Nie, nie jedyne.
Skoro widac, ze kolor inny niz standardowe, to chyba znaczy, ze cos tam jest.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Nom. Jest, znalazlem ta komende.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Na mudzie jest zarowno wiele miejsc ukrytych i jak duzo niestandardowych przejsc. Ta mapa ma byc pomoca do rzeczy podstawowych, a nie pokazywac caly swiat (z reszta sporo tam nie ma). To, ze nie wszystko jest opisane jest zrobione celowo - bys sam mogl poznac te ciekawsze i bardziej niebezpeczne zakatki.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Zablokowany