Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

To pofragujcie go :twisted:
Yoldo
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2011 14:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yoldo »

Hmmm... Niestety, z twoimi wlosami nie jestem w stanie nic zrobic.
jest to zwiazane ze slowem ' lysy ' w shorcie?

czy skavenski szaro-pomaranczowy kirys jest spaczony?;p bo sklepikarz mowi ze nie kupuje plugawych przedmiotow - chyba jest.
Chepre
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2011 15:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Chepre »

tez probowalem no trudno obczaje inne bo sporo tych gierek jest
za bledy sorry zdaza sie zwlaszcza jak wracasz po meczu ktory prawie wygralismy z dziewczyna u boku na bani i na szybko zadajesz pytanie bo ta juz zrzuca ciuchy jak wszyscy kiedys dorosniecie to zrozumiecie takie akcje chlopcy.

pozdrawiam
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ależ my rozumiemy. Też zawsze, jak dziewczyna obok nas zrzuca ubrania, zadajemy pytania na temat gry na forum internetowym. Na szybko!


Yoldo:
Tak.
Nie.
Ered

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ered »

Nie mogę znaleźć nigdzie informacji do czego służy um: walka w szyku.
Czy im wyższy jego poziom to lepiej walczy postac w druzynie?
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

@Ered:

Walka w szyku odpowiada za skuteczność przełamywania zasłon przeciwnika i za moc Twoich zasłon (im wyższy poziom uma, tym trudniej wrogowi je przełamać).
Awatar użytkownika
Gavagaj
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2011 11:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gavagaj »

Mimi pisze:Ależ my rozumiemy. Też zawsze, jak dziewczyna obok nas zrzuca ubrania, zadajemy pytania na temat gry na forum internetowym. Na szybko!


Yoldo:
Tak.
Nie.
Nie znasz się! Przecież zrozumiesz jak już dorośniesz.
Żeby nie było offtopu: czy ktoś zauważył żeby tempo nauki walki z bestiami chaosu i oceny bestii chaosu różniło się w zależności od stworów, z którymi się walczy? (przyrost obu tych umów na razie jest u mnie tak powolny, że niczego nie obserwuje)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

Ulica Waska.
Sa tutaj dwa widoczne wyjscia: polnoc i poludniowy-wschod.
Czujny grozny mezczyzna, umiesniony pijany mezczyzna i brodaty zadziorny mezczyzna.
> Wystarczy, ze mnie o nia zapytacie.
Czy ktos jest w stanie wyjasnic skad wziela sie ostatnia linijka (to powyzej???)
Morthor

Chirac

Post autor: Morthor »

Witam,
Jest to mój pierwszy post a więc myślę ze zostanie na mnie pozostawiona sucha nitka z racji również tego że przeglądałem forum w poszukiwaniu podobnego zapytania.
Chirac de Pousenne, stróża prawa w Jouinard jest moim nauczycielem. Przyłączyłem się za jego pomocą do formacji i przeszedłem jedno szkolenie.
Jako że moj poziom doswiadczenia wzrósł to wróciłem potrenować umy jednak od dwoch już apokalips nie mogę go znaleźć w całym Jouinard tam gdzie był.
Czy ktoś może mi powiedzieć lub przypuszcza jaka moze być tego przyczyna?
Dziękuje za odpowiedz i
Pozdrawiam
Morthor
Ered

Re: Chirac

Post autor: Ered »

Morthor pisze:Witam,
Jest to mój pierwszy post a więc myślę ze zostanie na mnie pozostawiona sucha nitka z racji również tego że przeglądałem forum w poszukiwaniu podobnego zapytania.
Chirac de Pousenne, stróża prawa w Jouinard jest moim nauczycielem. Przyłączyłem się za jego pomocą do formacji i przeszedłem jedno szkolenie.
Jako że moj poziom doswiadczenia wzrósł to wróciłem potrenować umy jednak od dwoch już apokalips nie mogę go znaleźć w całym Jouinard tam gdzie był.
Czy ktoś może mi powiedzieć lub przypuszcza jaka moze być tego przyczyna?
Dziękuje za odpowiedz i
Pozdrawiam
Morthor
Chirac czesto pada ofiara plugawych rzezimieszkow, wczoraj napewno dalo sie na niego trafic.
Pozdro.
Zablokowany