Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Ad. 1 nie ma juz rozgraniczenia na expa questowego i bojowego, kazdy z nich sie traci po zgonie.

Ad. 2 nie ma limitu, ale to wynika z powyzszego

Ad. 3 od czasu procentowego ustwiania, medytacja zmieniala sie juz ze 3 razy najmniej. Ile to bedzie procentowo? Niedawno wypowiedzial sie wiz, ze taka informacja nie bedzie udostepniana.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Zarbur
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011 16:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarbur »

ok, a coś zastąpiło brutalność? wychodzi na to, że nie opłaca się już robić "trudnych" questów? (jak np. manuskrypt i mrówki, bo przecież łatwo było na nich paść i to wielokrotnie)
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

- w miejsce, gdzie dotad byl uzywany stosunek dwoch powyzszych
(czyli przy zdobywaniu doswiadczenia z walki i przy smierci)
stosujemy pewna wartosc zalezna od stazu postaci
- wartosc ta dla zdecydowanej wiekszosci postaci (poza nowopowstalymi)
bedzie rowna dotychczasowemu limitowi doswiadczenia zadaniowego


polecam wiesci 81


A ze sie nie oplaca? Na poczatku na pewno jest to dobre zrodlo dochodow, jak i doswiadczenia, a te wieksze questy, na wyzszych poziomach daja bardzo duza ilosc doswiadczenia w porownaniu z normalnym expem. Zostaly tez podniesione inne nagrody w niektorych questach z tego co widzialem. Ale nikomu sie krzywda nie stanie, przez to ze nie bedzie chcial isc do broka.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Zarbur
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011 16:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarbur »

dzieki za pomoc, pykam dalej questy (w sumie duzo expa daja, chyba wiecej niz kiedys bo poziomy skacza az milo) ale brokilon sobie raczej odpuszcze ;)
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Zadanie z mrówkami się przydaje, żeby w późniejszym etapie móc sprzedawać czarodziejowi różne rzadkie składniki alchemiczne ( na przykład macki Zeugla, którego łatwo teraz zabić w pojedynkę już na b. doświadczonym z AJ) . Także ja radzę nie odpuszczać tego zadania i zrobić je na początku, kiedy śmierć tak jeszcze nie boli.

re Huggus - tego ogranicznika zależnego o stażu już nie ma, pisał o tym Rafgart.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Nie ma w ogole czy tylko czesciowo? Nie pamietam zeby cos pisal o tym, by nie bylo go przy zgonach.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Chepre
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2011 15:51

Re: Porady dla graczy. pomoc

Post autor: Chepre »

witam


pisze juz po raz ktorejszy wczesniej admini wyrzucili moje pytanie dwukrotnie niewiem czemu myslelem ze to ma sluzyc ewentualnej nawet absurdalenej pomocy choc w tym wypadku taka raczej nie jest poprostu cos nie dziala albo zle cos wpisuje dlatego jako laik prosze o pomoc juz mowilem ze to moze glupie ale co mam na samym poczatku powiedziec kapitanowi przy wyborze miasta bo juz testowalem wszystko w komendzie powiedz ze wysiadam wybieram chcem itp itd i wszelakie kombinacje mieszane a on nic tylke zebym wybral i mam ucho czy ktos mi pomoze czy znowu mnie usuniecie za pytanie oczywiste byc moze ale u mnie poprostu nie dziala.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gavagaj
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2011 11:36

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gavagaj »

Przeczytaj to co napisałeś, a może dowiesz się czemu Twoje notki były wywalane- koszmarne orty, brak znaków przestankowych itp. Naprawdę trudno zrozumieć o co Ci chodzi.
Teraz przynajmniej trafiłeś do właściwego wątku.
Co do pytania- dokładnie nie pamiętam, ale jeśli kapitan każe wybrać to może starczy, że wybierzesz? Nie mówić, że wybierasz. Możesz też zobaczyć co Ci podpowie komenda "?" Wszystko co się robi na statku jest maksymalnie intuicyjne.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Weźcie go szybko do mc/drużyny światła i pofragujcie, może mu się znudzi. Dla nas to pożytek.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Hrath
Posty: 17
Rejestracja: 19 kwie 2011 12:04

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hrath »

Na nasze nieszczęście tobie się nie znudziło panie Alias S i wkurzasz nas dalej ;(
Zablokowany