Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

w porządku, a stolica Keadwen Ard Carraigh ?
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Huggus »

Takich miast jak Tretogor, Ard Carraigh czy Altdorf na arkadii nie znajdziesz. W większości wypadków były one pisane, ale projekty zostały porzucone. A jak wiadomo powinny to być raczej wielkie miasta. Nadziei na ich powstanie już chyba nikt nie ma. ;) Zresztą takie wielkie miasta bez siedziby gildii raczej byłyby pustawe (patrz Quenelles).
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Też zamknięta, podobnie jak stolica Redanii - Tretogor. Nie pytaj dlaczego przez tyle lat stworzono masę terenów , a nie podpięto kluczowych stolic, bo nie mam pojęcia.
Redgard
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2011 11:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redgard »

Czy zeby dostac rog pocztyliona trzeba zadac jakies pytanie pracownikowi? Czy propozycja sama sie pojawia po osiagnieciu odpowiedniej reputacji? Kiedys pamietam pracownik proponowal, ale pytam bo teraz trwa to tak niewyobrazalnie dlugo ze masakra, od chyba 2 tygodni mam maks reputacje, codziennie zapierdalam z najdrozszymi paczkami i nic.
Awatar użytkownika
Tenuviel
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2009 10:53
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tenuviel »

Sprawdzasz reputację i w pewnym momencie On sam proponuje Ci róg.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Redgard pisze:Czy zeby dostac rog pocztyliona trzeba zadac jakies pytanie pracownikowi? Czy propozycja sama sie pojawia po osiagnieciu odpowiedniej reputacji? Kiedys pamietam pracownik proponowal, ale pytam bo teraz trwa to tak niewyobrazalnie dlugo ze masakra, od chyba 2 tygodni mam maks reputacje, codziennie zapierdalam z najdrozszymi paczkami i nic.
Wszyscy tak mają teraz, że po osiągnięciu pewnego progu reputacji, dalej jest jak po grudzie, zastanawiam się czy w ogóle się da.
Finmor

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Finmor »

Da.
Polecam do momentu otrzymania rogu nosić paczki z tylko JEDNEGO okręgu pocztowego (niestety to oznacza parę złotych w plecy).
Awatar użytkownika
Telperien
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Telperien »

Finmor: W sensie w ogole nie brac paczek powrotnych? Ze niby od tego w jednym okregu reputacja spada? Nie no.. przegieli :)
Tar-Telperien aen Bluast Geve
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Do tej pory do Arkadii przyciągało mnie głównie Ishtar, bo od nastolatka zaczytuję się w prozie Sapkowskiego, ale spacery po Imperium wzbudzają we mnie coraz większe zainteresowanie dziejami i historią tej krainy. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś literaturę, na której oparta jest ta domena? Chodzi mi o najważniejsze "dzieła" , bo prawdę mówiąc jako zielony w tym gatunku czytelnik, nie bardzo mam pomysł od czego zacząć.
Thaer

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thaer »

Hunrim pisze:Do tej pory do Arkadii przyciągało mnie głównie Ishtar, bo od nastolatka zaczytuję się w prozie Sapkowskiego, ale spacery po Imperium wzbudzają we mnie coraz większe zainteresowanie dziejami i historią tej krainy. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś literaturę, na której oparta jest ta domena? Chodzi mi o najważniejsze "dzieła" , bo prawdę mówiąc jako zielony w tym gatunku czytelnik, nie bardzo mam pomysł od czego zacząć.
Chyba caly czas sa dostepne biblioteki na arce w ktorych sa arkowe ksiazki. W impie na bank cos jest, od tego mozna chociazby zaczac.

pozdro
Zablokowany