Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Telperien
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Telperien »

Hunrim: No wlasnie.. ale jesli, to ciezko go jest normalnym graczom jednoznacznie zidentyfikowac i zglosic.. widze ze czarodzieje czasem tu zagladaja wiec moze czytajac takie notki po prostu zajrza z ciekawosci.. albo mogliby jakis komentarz napisac rozwiewajacy watpliwosci..
To tez nie na tym polega, zeby wszystko co nam sie wydaje "dziwne" od razu zglaszac...
Coz.. nosze dalej, a noz sie uda
Tar-Telperien aen Bluast Geve
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Herenvarno pisze:Reputacja w kazdym okregu pocztowym "prawie wszystkie paczki" czy tez w jednym/kilku okregach?

W jednym okręgu - wiem co masz na myśli , przed reformą miałęm róg nie raz i wiem, że trzeba roznosić dla jednego okręgu

Coz.. nosze dalej, a noz sie uda

Jak CI się uda to daj mi znać, nie spotkałem jeszcze ani w Arkadii, ani poza nią osoby, której udałoby się, po reformie, zdobyć róg od zera
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Przepraszam, zdublowały się posty
Awatar użytkownika
Mahaila
Posty: 73
Rejestracja: 19 lip 2011 00:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahaila »

A ja mam takie pytanie - czy to, ze ktos nosi caly czas otwarty plecak/torbe/sakiewke, ma jakies skutki uboczne?
— A przysięgałem sobie, że gdy cię spotkam, padnę ci do nóg…
— Podziękuj — przytuliła się do niego. — Tak, jak należy. I padnij mi do nóg. Śniłam o tym, że padasz mi do nóg.
— Nikoletto…
— Nie tak. Inaczej.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

W Quenelles mogą cię okraść, a w Brokilonie ( i nie tylko) jeżeli się złapiesz w pułapkę i zawiśniesz to wszystko Ci wypadnie. Poza tym nie ma.

Ja też mam pytanie - czy atak z zaskoczenia w AJ trapera jest silniejszy niż w GP i innych zawodach AJ ?
Sara
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2011 01:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sara »

Z tego co mi wiadomo, jest lepszy od tego GPeka i, na logike, porownywalny z tym przepatrywacza i lotrzyka.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Cios z ukrycia sie niczym nie rozni od normalnego, jesli nie ma sie specjalnej umiejetnosc, czyli mysliwy, partyzant i nozownik. Inaczej wszystko zalezy tylko od uma broni, sily i szczescia.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Też tak sądziłem, ale spotkałem się w grze z kilkoma opiniami zupełnie odmiennymi i to były opinie raczej doświadczonych graczy. Czyli, jak często u nas na mudzie bywa, nie do końca wiadomo.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Hunrim pisze:Też tak sądziłem, ale spotkałem się w grze z kilkoma opiniami zupełnie odmiennymi i to były opinie raczej doświadczonych graczy. Czyli, jak często u nas na mudzie bywa, nie do końca wiadomo.
Gralem sporo w pelni wytrenowanym lotrzykiem z dobra rasa i sprzetem i raz na jakies 200-300 prob ataku z ukrycia weszlo mi bardzo ciezko rani w watlego zboja w borze. Reszta ledwo muskala zawsze - te same NPCe. Ale nie sprawdzilem kondycji i moglo byc tak ze stal ledwo zywy, czy cos.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Khaul
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2011 17:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khaul »

Witam mam problem gdyz utknolem w podziemiu wsi na wschod od oxenfurtu, moja pochodnia sie wypalila i nie moge wrocic ta sama droga , znalazlem inne wyjscie lecz jest zastawione krata i pisze tak "Ciemne miejsce.
> se
Nie dasz rady otworzyc stalowej kraty, musisz sprobowac ja uniesc.
> se" probuje uniesc i sie nie da probowalem wielu innych komend ale po ciemku nie chca dzialac niektore prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu.
Zablokowany