Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Jesli dobrze zrozumialem pytanie kolegi....
Tak zdarzaja sie sytuacje gdzie pora roku/pogoda ma wplyw na zmiane otoczenia, dlugosc szlakow, szukania innych drog...
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Thorus
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2011 12:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thorus »

dobrze zrozumiałeś kolego.
dzięki za szybką odpowiedz.
teraz będę chyba musiał na około kreślić nowa drogę żeby się stąd wydostać.
mam nadzieje że jeżeli zima zmieniła strumyczek w rwącą rzekę to na wiosnę pojawią się grzyby :)
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Czy jak mamy dwoch trenerow na lokacji, jest mozliwosc jakos 'stargetowania' tego drugiego? (Maja rozne zakresy umiejetnosci i nie wiem jak zrobic zeby mnie ten drugi czegos nauczyl).

V
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Nie rozumiem tej sytuacji, prosze poprzec moze jakims wycinkiem loga, bo nie wiem o jakim problemie mowa..
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Vae
Posty: 62
Rejestracja: 07 sie 2011 04:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vae »

Na lokacji sa dwie osoby u ktorych mozna trenowac (mowimy o lotrzyku w Quell i tamtejszym kupcu ktory sie przechadza po targu). Wpisujac komende trenuj pokazuje mi sie menu um lotrzyka, jak wrzuce komenede trenuj sztylety odzywa sie kupiec ze on takiej umiejetnosci nie posiada.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Pozostaje wiec czekac az jeden z nich pojdzie "za potrzeba", lub udac sie do drugiej domeny by potrenowac u "kolegi po fachu". Niestety nie ma technicznie na chwile obecna mozliwosci "wyselekcjonowania" nauczyciela, ale sama sytuacja wywoluje pewien rodzaj bledu, ktory nalezaloby ?zglos-ic.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Tharg
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2011 16:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tharg »

Słyszałem, że w Brolikonie driady strzelają do każdego, kto wejdzie do lasu. To prawda? Jak mozna tego uniknąć?
Serion
Posty: 12
Rejestracja: 06 sie 2011 17:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Serion »

Jak sie wysiada z dylizansu? :D
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Re: up.
A co Ci logika podpowiada?

Jako hint dam Ci taki jeden dowcip.
Gestapo obstawiło wszystkie wyjścia, ale Stirlitz kolejny raz przechytrzył gestapo: uciekł wejściem.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Masevoli
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2010 20:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Masevoli »

Tharg pisze:Słyszałem, że w Brolikonie driady strzelają do każdego, kto wejdzie do lasu. To prawda? Jak mozna tego uniknąć?
Warto sprawdzic samemu, zarowno czy strzelaja i czy/jak mozna tego uniknac metoda prob i bledow. Mozna tez poszukac doswiadczonego przewodnika wsrod graczy.
Zablokowany