Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Po uwzglednieniu obecnej, nowej sytuacji z zapamietywaniem, mam jedne drobne pytanie. Czy wpadl ktos na pomysl jak przerzucic ekipe sarych graczy do "zapamietanych", dodaje jeszcze ze nie che ich zapomniec, a nie mam do chwili obecnej nikogo z "NOWYCH" w pamieci, jest jakis szybki sposob bez wklepywania masy starych imion recznie?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Piono
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2011 12:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Piono »

Mam pytanie odnosnie umiejetnosci , trenowalem w zakresie targowania sie i nie jestem pewien jak to ma niby dzialac , w pomocy nie jest napisane czy trzeba targowac sie komenda czy cena jest automatycznie dostosowywana do umiejetnosci targowania . Mam jeszcze watpliwosci co do unikow bo czytalem na forum ze w ciezkiej zbroi nie mozna ich uzywac , czy to prawda ?
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Piono pisze:Mam pytanie odnosnie umiejetnosci , trenowalem w zakresie targowania sie i nie jestem pewien jak to ma niby dzialac , w pomocy nie jest napisane czy trzeba targowac sie komenda czy cena jest automatycznie dostosowywana do umiejetnosci targowania . Mam jeszcze watpliwosci co do unikow bo czytalem na forum ze w ciezkiej zbroi nie mozna ich uzywac , czy to prawda ?
Do targowania nie ma żadnych specjalnych komend. Po prostu, im wyżej masz wytrenowaną tą umiejętność, tym drożej będziesz sprzedawać różne rzeczy.
W ciężkiej zbroi również unikasz ciosów, ale pewnie szansa na wykonanie uniku jest mniejsza, niż jakbyś w czymś lekkim walczył.
Awatar użytkownika
Vooks
Posty: 91
Rejestracja: 07 maja 2011 11:44
Lokalizacja: Kraina Zgromadzenia

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vooks »

Zurwen pisze:Proponuję użyć magicznej komendy 'zakończ' :-P

Tharg nie zakańczaj! Zurwen będzie czekał na startówce! :P

Przepraszam, jestem głupi, nie mogłem się powstrzymać :roll:
MAKE FOOD NOT WAR!
[*] BRAMA W MAHAKAMIE [*] - R.I.P. - Nie Zapomnimy!
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Harenvarno - zdaje mi się, że nie ma innego sposobu, jak ręczne wpisywanie imion.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Jest - napisanie skryptu.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Napisanie triggera sczytujacego przedstawionych do bazy danych to ok. Ale takiego ktory chociazby pod bindem po kolei dodawal do zapamietancych to juz szara strefa chyba ;)
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Magog pisze:Napisanie triggera sczytujacego przedstawionych do bazy danych to ok. Ale takiego ktory chociazby pod bindem po kolei dodawal do zapamietancych to juz szara strefa chyba ;)
Dochodzi jeszcze kwestia odmiany przez przypadki, da sie, lecz akuratnie moi znajomi maja czesto, gesto, nietypowe imiona (nieodmienialne). Dzieki za pomoc mimo wszystko. Trening palcow czeka :P
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Herenvarno pisze:
Magog pisze:Napisanie triggera sczytujacego przedstawionych do bazy danych to ok. Ale takiego ktory chociazby pod bindem po kolei dodawal do zapamietancych to juz szara strefa chyba ;)
Dochodzi jeszcze kwestia odmiany przez przypadki, da sie, lecz akuratnie moi znajomi maja czesto, gesto, nietypowe imiona (nieodmienialne). Dzieki za pomoc mimo wszystko. Trening palcow czeka :P
Odmiana akurat odpada, skladnia jest 'zapamietaj imie <mianiownik>'. ;)
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Mozna zrobic prosciutki skrypt.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany