Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Dawno temu, kiedy grałem w arkę, reputacja na poczcie miała znaczenie - cały dzień trzeba było roznosić paczki, aby dostać jakąś "za miedzę", teraz po rozniesieniu kilku paczek w najbliższej okolicy, od niechcenia wybrałem paczkę za kilkanaście złociszy i o dziwo, dostałem ją. Sprawdziłem reputację i pracownik powiedział, że może mi powierzyć tylko najbliższe. Czy teraz reputacja na poczcie jest kompletnie bez znaczenia?

Poza tym - czy mi się wydaje tylko, czy opłacalność roznoszenia paczek znacznie wzrosła?
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011 16:07 przez Hunrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Hattori
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010 18:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hattori »

Coronius pisze:To pokaż gdzie w KZ jest obóz orków.
http://www.voila.pl/071/r63ew/index.php?get=1&f=1

:roll:
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

I co? Tak bolalo pomoc komus?
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

To ja tez mam pytanie z serii geografia arkadii.
Czy ktos wie gdzie teraz mozna znalezc Jozwe?
To jest chyba polelf ktoremu splonela kuzna kolo Mariboru.
Bezowocnie szukam go od 2 tygodni..
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Józwe złe ludzie spaliły razem z karczma ;)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

Deli pisze:Józwe złe ludzie spaliły razem z karczma ;)
W takim razie jego znajomi o tym nie wiedza bo caly czas wysylaja mu paczki poczta ;)
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Esten pisze:
Deli pisze:Józwe złe ludzie spaliły razem z karczma ;)
W takim razie jego znajomi o tym nie wiedza bo caly czas wysylaja mu paczki poczta ;)
Zeby uprzedzic pytania, nie jest to traktowane przez czarodzieji jako blad.
Dlatego gdzies powinien sie znajdowac.
Awatar użytkownika
Telperien
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2011 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Telperien »

Hunrim pisze:Dawno temu, kiedy grałem w arkę, reputacja na poczcie miała znaczenie - cały dzień trzeba było roznosić paczki, aby dostać jakąś "za miedzę", teraz po rozniesieniu kilku paczek w najbliższej okolicy, od niechcenia wybrałem paczkę za kilkanaście złociszy i o dziwo, dostałem ją. Sprawdziłem reputację i pracownik powiedział, że może mi powierzyć tylko najbliższe. Czy teraz reputacja na poczcie jest kompletnie bez znaczenia?

Poza tym - czy mi się wydaje tylko, czy opłacalność roznoszenia paczek znacznie wzrosła?
1. Faktycznie wyglada na to, ze dobra reputacje zdobywa sie szybciej
2. Nie zapominaj, ze jesli masz paczke w rekach alez oczywiscie sprawdzanie reputacji nie ma sensu, bo tej wlasnie nie dostarczyles i dostajesz zanizona opinie.. mam nadzieje, ze nie zapomniales o tym :) Dostarcz, wroc na poczte w obrebie "Redanii, Temerii" czy innego obrebu pocztowego i sprawdz jeszcze raz
3. Owsze jest bardziej oplacalne, cos wreszcie musialo ukrocic permanentny proceder rybolostwa.. to bylo mocno przesadzone.
Lepiej miec po "mniej wiecej" na wszystkim, niz pchac ludzi na przystanie i pomosty "bo to sie najlepiej oplaca"

to nie sa zle zmiany, tak na moje srebrne oko :)
Tar-Telperien aen Bluast Geve
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Edar pisze: Czy ktos wie gdzie teraz mozna znalezc Jozwe?
Zaden obiezysiwiat nie spotkal tego polelfa na swej drodze? ;)
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Jeżeli chodzi o zaginione postaci - od kilku godzin beznadziejnie przeszukuję Blaviken w poszukiwaniu niejakiego Detrama von Vacher. Przeszukałem już całe miasto, lokację po lokacji, ale nadal go nie znalazłem. Na paczcie wyraźnie napisane, że jest z Blaviken. Ma ktoś pojęcie, gdzie go szukać?

NIEAKTUALNE

Właśnie odkryłem ciekawą właściwość, że niektóre npc-e pojawiają się tylko w określonych porach doby.
Zablokowany