Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2009 15:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gabriel »

Tobie przystoi, sluzysz gorszemu Bogu.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Gabryś:
Świnio, myślałem, że jesteśmy kolegami |-:
Hattori
Posty: 27
Rejestracja: 06 lip 2010 18:46

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hattori »

******** Nieaktualne ********

Witam, brał może ktoś ostatnio zawód przepatrywacza od elfa kolo Loren i znalazł magiczną komendę dzięki której jest to możliwe?

******** Nieaktualne ********
Awatar użytkownika
Ninaeth
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2010 22:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ninaeth »

Witam,

Chciałam zapytać czy jest teraz techniczna szansa na przedostanie się przez Góry Krańca Świata na południe (Karak Kadrin) lub na północ do Lodowej Puszczy? W obie strony blokuje przejście gruzowisko po lawinie i nie mogę znależć żadnych podpowiedzi w opisach.

Z góry dzięki
solidity is only a mirage
Fantaji
Posty: 61
Rejestracja: 28 maja 2011 06:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fantaji »

Witam,

Wie ktoś może jak zamówić pomidorową klarowną zupę w Craag Ros? I dlaczego to jest takie trudne?

Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie brzmi jak zawracanie głowy, ale jakby ktoś przypadkiem wiedział to będę wdzięczna za informację.

Mam też problem z gorzałą w karczmie pod krwawym toporem (w Craag Ros) i z zupami w Fandall, ale tę pomidorową to próbowałam już chyba na wszystkie możliwe sposoby i zupełnie nie mam pomysłu.

I jeszcze co do mocnego koniaku w Twierdzy pod Górą Carbon (Karczma pod Bezzębnym Smokiem), nie mogę go wypić, bo jest za mocny na moją młodą, gnomią głowę czy muszę nie pić nic przez tydzień i wtedy się uda (jak jestem trzeźwa, bez kaca i chce mi się bardzo pić to nie mogę)?
"Życie jest piękne przy odpowiedniej definicji."
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Fantaji pisze:Witam,

Wie ktoś może jak zamówić pomidorową klarowną zupę w Craag Ros? I dlaczego to jest takie trudne?

Zdaję sobie sprawę, że moje pytanie brzmi jak zawracanie głowy, ale jakby ktoś przypadkiem wiedział to będę wdzięczna za informację.

Mam też problem z gorzałą w karczmie pod krwawym toporem (w Craag Ros) i z zupami w Fandall, ale tę pomidorową to próbowałam już chyba na wszystkie możliwe sposoby i zupełnie nie mam pomysłu.

I jeszcze co do mocnego koniaku w Twierdzy pod Górą Carbon (Karczma pod Bezzębnym Smokiem), nie mogę go wypić, bo jest za mocny na moją młodą, gnomią głowę czy muszę nie pić nic przez tydzień i wtedy się uda (jak jestem trzeźwa, bez kaca i chce mi się bardzo pić to nie mogę)?
Pozgłaszaj błędy.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy w tej przecudnej grze istnieja pasy za ktore mozna zatknac bronie wieksze niz sztylet? (oczywiscie posrod pasow dostepnych dla wszystkich)
Fantaji pisze:Wie ktoś może jak zamówić pomidorową klarowną zupę w Craag Ros? I dlaczego to jest takie trudne?
Jedyna godna uwagi zupa pomidorowa Arkadii to ta z zajazdu "Pod Wrzesniowym Piwem"
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Oj, Szulcze, Szulcze... jak Ty się nie znasz na zupach :)
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Iluandile »

Parę lat temu istniała opcja usuwania niepotrzebnych imion z pamięci postaci. Czy taka opcja nadal istnieje?
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nie, od czasu reformy zapamiętywania takiej opcji nie ma.
Zablokowany