Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Jezeli to byl plecak ze zbrojami, to moze jednak ta lokacja nie jest taka tajemnicza? :->
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Czy normalnym jest coś takiego:

Mam zawód AJ - w tym przypadku milicjant bretoński - jestem w nim taki czas, który pozwala wytrenowania wszystkich treningów na max. poziom (a nawet dłużej).

Powiedzmy, że z braku monet, trenuję umiejętności tylko do określonego stanu - uznajmy (dla uproszczenia), że miecze na połowę "zadowalająco".

Nagle nadarza się okazja i dostaję etat - Miecznik (zawód powiązany) - wraz z monetami i od razu przystępuję do treningu.

Ku mojemu zdziwieniu otrzymuję tylko jeden trening "miecza", który nijak ma się do poziomu, który mogłem jeszcze wcześniej wytrenować w AJ.

Oczywiście jest tak, ze wszystkimi umiejętnościami (oprócz ciosu specjalnego) - po pierwszej turze treningów i tak są niższe niż te, które mogłem wytrenować na max. w AJ.

Czy to normalny stan rzeczy?!
Gorrd
Posty: 24
Rejestracja: 04 lip 2010 16:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorrd »

Pewnie ze normalny. Miecznik ma treningi broni dopiero gdzieś w połowie etatu bodaj.
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Oczywiście, ale czy nie powinno być tak, że powinno się mieć możliwość wytrenowania broni (umów) do maksymalnego poziomu jaki dostępny był w AJ powiązanym z Miecznikiem?
Gorrd
Posty: 24
Rejestracja: 04 lip 2010 16:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorrd »

Wyrazilem sie nie precyzyjnie z tymi treningami od polowy etatu. Chodzilo mi o sytuacje kiedy masz wytrenowany caly AJ.
A aj daje 25-30% etatu cos takiego - nie jestem pewien. Wiec jezeli miecznik ma tych trenow broni 62 (cos kolo tego) wiec wyjdzie Ci te zadowalajaco z jakims groszem :) Tak wiec jest to wyliczone poprawnie. W Twoim przypadku bedziesz mial treningi broni co tydzien bo nie wytrenowales do konca tego milicjanta(ok 1-2 treny co tydzien).
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

AJ milicjanta bretońskiego ma możliwość treningu broni ponad poziom "nieźle" (blisko "dobrze" - kwestia kilku treningów).

Jeśli więc dobrze zrozumiałem dochodzi do sytuacji, że nie mogę dotrenować do tego "nieźle" od razu, mimo tego, że miałem taką możliwość, a biorąc nowy zawód, który de facto jest rozwinięciem pierwszego (AJ), sobie ją zablokowałem i muszę czekać na coś, na co czekałem już poprzednio w AJ?

Ciekawe :)
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Jak zaczynasz trenować zawód etatowy powiązany z dotychczasowym AJ, dostajesz 25% stażu na początek. W pierwszej "serii" treningów dostałeś możliwość trenowanie tego, co byś mógł trenować po 6 tygodniach idlowania zawodu etatowego od zera. To, czego nie wytrenowałeś w AJ przepada (zawód etatowy to nie kontynuacja zawodu AJ, jest to zmiana zawodu jak każda inna).
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

W sumie nie bardzo się na tym znam - da się na arkę podłączyć inaczej niz na porcie 23?
Jakieś tunelowanie, czy cos. Na uczelni port 23 mam zablokowany;]
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Jak masz shell to możesz sobie na nim tunel postawić.
How do I reach these kids?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Ja mogę ewentualnie taki tunel udostępnić. Skontaktuj się ze mną przez PMa.
Zablokowany