Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tjall »

Czy jest jakaś opcja zasłonięcia mutacji krótko mówiąc ryja ;) Np jakaś peleryna z kapturem czy coś w tym stylu... Próbowałem przyłbicą od kowala z Karak Varn, ale odkryłem z przerażeniem, że zasłony nie da się opuścić w żaden sposób i mutacja jest dalej widoczna. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Tjall pisze:Czy jest jakaś opcja zasłonięcia mutacji krótko mówiąc ryja ;) Np jakaś peleryna z kapturem czy coś w tym stylu... Próbowałem przyłbicą od kowala z Karak Varn, ale odkryłem z przerażeniem, że zasłony nie da się opuścić w żaden sposób i mutacja jest dalej widoczna. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
Da siem da siem. Są kaski zakrywające dodatkowe ucho. Szukaj dobrze ;)
Ogre!
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Czy da sie dostac do archiwum.twoj.net arkadii?
Jak klikam prowadzace tam linki na wiki, to wyskakuje mi okienko z prosba o autoryzacje.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

re Edar:

Z tego co sie orientuje, to trwaja chyba jakies prace konserwatorskie czy cos takiego nad serwerem twoj.netu. I jesli dobrze kojarze to pierwszeństwo ma aktualne forum, a archiwum musi poczekać na ponowne uruchomienie. A wraz z nim i odwiedzajacy archiwum.

No ale moge sie mylic, bo chociaz podobnej tresci notke widzalem na twoj.net ostatnio to moglem cos pochrzanic...
Ble... Ble? Ble!
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tjall »

No dobra... Wybaczcie, że drążę i nie trzymam się zasady "sprawdź na arce", ale gonie od kilku dni, cudem uchodząc z życiem albo i nie uchodząc, szukając czegoś co zasłoni zmutowaną gębę mojej postaci i nic...Może jakaś minimalna podpowiedź...:/ ?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Jesli uwazasz, ze jakis helm/zbroja powinien zaslaniac twarz, a tego nie robi, to zglos w nim blad.
Na pewno juz tu duza niekonsekwencja przy oznaczaniu, bo nie da sie zrobic tego automatycznie, trzeba interpretowac opis.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tjall »

Rafgart pisze:Jesli uwazasz, ze jakis helm/zbroja powinien zaslaniac twarz, a tego nie robi, to zglos w nim blad.
Na pewno juz tu duza niekonsekwencja przy oznaczaniu, bo nie da sie zrobic tego automatycznie, trzeba interpretowac opis.

No tak, jakby na to nie patrzeć, przyłbica powinna zasłaniać twarz... Dzięki za informacje.
Kira
Posty: 32
Rejestracja: 28 maja 2011 23:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kira »

Ja mam takie male pytanie, mianowicie czemu dual tak czesto sie zacina?
Czy sa przewidziane jakies poprawki jesli o to chodzi?
Czasem wyprowadzam ciosy normalnie, a czasem potrafie 6-7 rund nic nie zrobic...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Za niski um. Źle dobrane bronie.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

cytujac Rafgarta: - zmodyfikowana została szansa na użycie broni przy walce dwiema brońmi, przez co używanie dwóch różnych typów broni powinno mieć większy sens

wiec bardziej chodzi o zbyt niski um lub zrecznosc
Zablokowany