Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Gotmir:
Dokładnie tak - na start dostałem 25% (mimo braku posiadania AJta odpowiedniego), a potem powolutku szło dalej. Po prawie pięciu miesiącach miałęm 80% z groszami.
Edar
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2011 11:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edar »

Dzieki za wyjasnienie.
Po przeczytaniu wiki, wydawalo mi sie ze tylko w niektorych stowarzyszeniach mozna otrzymac zawod. Konkretnie w tych, ktore maja dostep do wlasnych trenerow.
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Esten »

Mam pytanie do zaznajomionych z zawodem straznika:

XXX wydaje ci rozkaz zasloniecia jego samego.
Na rozkaz XXX zaslaniasz go przed ciosami spokojnego silnego krasnoluda, groznego silnego mezczyzny, okrutnego muskularnego elfa i odwaznego silnego mezczyzny.

Czy to jest normalne ze przy rozkazie wlacza sie grupowa zaslona?
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Tak, normalne.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Rivil

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rivil »

Czemu temat "pytania do wizów" jest zablokowany? :(

Ja tak chciałem totalnie z ciekawości statystycznej - ile w przybliżeniu lokacji liczy sobie teraz arkadia? (może ktoś wie, może ktoś(z wizów) umie łatwo sprawdzić, może gdzieś było)
Nikodem

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nikodem »

Witam,

Nowy jestem jak widac, moje pytanie moze byc dosyc problematyczne, ale czy są oficjalnie dostepne jakies mapy danych lokacji? Coś tam swojego naskrobałem ale zapytac chyba nie grzech ;).

Bardzo bym prosil o odpowiedz. Nie ukrywam ze gubie sie jak mało kto pewnie ;)

Pozdrawiam
N.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nikodem

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nikodem »

Nie ma to jak czytac ze zrozumieniem, bylem na tej stornie ale zeby przyuwazyc "mapy" to juz chyba zbyt ciezko bylo ;)...dzieki wielkie.

Pozdrawiam
N.
Nathela
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2011 23:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Nathela »

Mam pytanko: Czy nauczyciel zawodu Obieżyświata w Nuln dalej funkcjonuje ponieważ gdy pytam go o zawód to mi odpowiada standardowo jak na każde inne pytanie. Co prawda przy pytaniu o prace wspomina o tym że był obieżyświatem. Prosił bym o pomoc w tym.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Wspomina, że był obieżyświatem?
Może warto go pociągnąć za język w tym temacie? Wypytać o obieżyświatów? Może się otworzy i opowie coś o naukach :>
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Zablokowany