Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Jakbys pokusil sie o przeczytanie kilku postow powyzej, zauwazylbys, ze nie tylko Ty masz takie spostrzezenie, jak i to, ze nikt nie kwapil sie z odpowiedzia na to pytanie. Moze to byc spowodowane tym, ze eksp na wyzszych poziomach leci tak samo jak wczesniej. Nawet na IRCu mnie wysmiano wczoraj z takim pytaniem.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Orientujecie się czy zapalanie lampy pod wodą to bug, czy jakies nieznane mi założenie mechaniki gry? (a konkretniej zgłaszać czy nie zgłaszać)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Orling pisze:Orientujecie się czy zapalanie lampy pod wodą to bug, czy jakies nieznane mi założenie mechaniki gry? (a konkretniej zgłaszać czy nie zgłaszać)
Jesli lampa jest "szczelna" no to prawie ze ok (o ile do uzyskania swiatla nie zuzywa tlenu)...A jak sie ma sprawa z pochodniami i luczywami? ;)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Tengel
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2011 11:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tengel »

Sivlaryan pisze:
Tengel pisze:Takie trochę blond pytanie...
Błędy w postaci zgłaszać jako globalne?
W opcjach konta masz taką możliwość:

[6] - zgloszenie bledu w postaci
Wszędzie sprawdziłem, tylko nie tam. ^^
Dzięki za wskazówkę.
vita sine libertate nihil est

Nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Mestoph
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2011 00:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mestoph »

Czy fakt, że niezależnie jak szybko zasuwam po trakcie, pojawia się opis, że "ruszam niespiesznie" to błąd? Zgłosiłem niby, jako globalny, ale reakcji póki co brak..

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tengel
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2011 11:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tengel »

Mam to samo. Zgłosiłem globalny i w postaci. Drugi dzień i bez efektu.
Imo błąd.
vita sine libertate nihil est

Nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Maldun
Posty: 24
Rejestracja: 26 maja 2009 15:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maldun »

postaci męczą się w równym stopniu co przed wystąpieniem błędu więc sprawa ma charakter estetyczny.
tak czy owak, za zgłaszanie błędów nie karzą piorunami więc warto i o takich rzeczach informować.
Awatar użytkownika
Tengel
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2011 11:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tengel »

Za to za nie zgłoszenie jak najbardziej. Imo nie warto ryzykować, zwłaszcza, że jak zauważyłeś zmęczenie jest naliczane normalnie(chyba).
vita sine libertate nihil est

Nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Orling »

Do tych co się parają górnictwem, o ile tacy są:
- jest zawał, nie mogę wyjść, nie mogę się przekopać, bo leży za dużo gruzu na ziemi, nie mogę kopać jak wezmę gruz, bo jestem za bardzo obciążony, nie mogę zakończyć, bo miejsce się do tego nie nadaje ... jakieś rozwiązanie poza zrywaniem linka?
- czy to się w ogóle opłaca? kopanie zajmuje kupę czasu, a dokopanie się doczegoś sensownego (w moim przypadku żelazo) i tak nie przynosi sensownych dochodów, w porównaniu do poświęconego czasu
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Orling pisze:Do tych co się parają górnictwem, o ile tacy są:
- jest zawał, nie mogę wyjść, nie mogę się przekopać, bo leży za dużo gruzu na ziemi, nie mogę kopać jak wezmę gruz, bo jestem za bardzo obciążony, nie mogę zakończyć, bo miejsce się do tego nie nadaje ... jakieś rozwiązanie poza zrywaniem linka?
- czy to się w ogóle opłaca? kopanie zajmuje kupę czasu, a dokopanie się doczegoś sensownego (w moim przypadku żelazo) i tak nie przynosi sensownych dochodów, w porównaniu do poświęconego czasu
Wydaje mi sie, ze gornictwo nie zostalo jeszcze nalezycie zbalansowane i lezy odlogiem juz jakis czas, stad takie kwiatki - bez partnera/ow, ktorzy pomoga przy zawale ani rusz...

Oplacalnosc? Niektorzy kowale w Imperium daja male zleconka (np. wlasnie dostarczyc troche rudy zelaza), moze na tym sie da jakos zarobic, choc nigdy tego nie probowalem.
Zablokowany