Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Khazger
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2011 17:33

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khazger »

Eltan pisze:Khazger:

Nie polecam tylko opisu postaci siwobrody + cos, bo potem wyzsze poziomy brody wygladaja raczej slabo ( 'siwa, przypruszona siwizna' itp. ).

E.
nie mi to nie grozi mam ruda brode ^^ jeszcze musze obczaic czy da sie irokeza zrobic bo ob sciane nie dziala ;D
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Niechcący popełniłem morderstwo w Redanii - pasterz zaatakował mnie za zabicie jego zwierzaka, a mi akurat swietnie ciosy i spece weszły, więc zanim się zorientowałem, pasterz już nie żył. Teraz jestem ścigany, a nagroda za moją głowę to jedna srebrna moneta. Ile mniej więcej czasu musi upłynąć, żebym zniknął z listy i mógł się swobodnie poruszać po Novigradzie?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Byg
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2011 08:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Byg »

Ale za pojedyncze morderstwo okolo 1-2 miesiecy.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ale da się załatwić od ręki. Jak wyglądasz? :twisted:



Eve poniżej:
Nie dla kasy gonią wtedy, ale żeby móc bezkarnie zabić gp :|
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2011 09:44 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Ooo ja wiem, ja wiem! Radze Ci uwazac, bo jak sie sam przekonalem sa ludzie, ktorzy codziennie aktualizuja sobie listy goncze i Cie pokoloruja na czerwono. A potem nie bawia sie w tlumaczenia dlaczego to sie stalo, tylko Ci odrabia glowe.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Od pojedyńczego spada się z list szybciej niż napisano, ale tu się pokuszę o stwierdzenie, że lepiej sprawdzaj na mudzie czy nie ma Cię na liście gończym (te kombinacje jak ominąć straże :>> ).

Faktycznie ludzie analizują listy i później gonią za nie? Za mithryl to rozumiem ale za 1 sr?
Vailen
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2009 21:47
Lokalizacja: Op

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vailen »

Szybciej cie znajda panowie z wysp niz zejdziesz z listy. Proponuje wakacje w Imperium.

A tak serio to 2-3 tyg i powienin byc spokoj. Tymczasem unikaj Novi..no chyba ze jestes taki fajny jak my! :P
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Do mnie sie przyczepil osadnik w Wyzimie za list w Nuln, go figure. Ale za to latwo zdobedziesz nowego uma, najbardziej przydatnego w doroslym zyciu na Arce - uciekanie przed bestiami ogarnietymi dzika zadza fraga.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Zorrid pisze:Niechcący popełniłem morderstwo w Redanii - pasterz zaatakował mnie za zabicie jego zwierzaka, a mi akurat swietnie ciosy i spece weszły, więc zanim się zorientowałem, pasterz już nie żył. Teraz jestem ścigany, a nagroda za moją głowę to jedna srebrna moneta. Ile mniej więcej czasu musi upłynąć, żebym zniknął z listy i mógł się swobodnie poruszać po Novigradzie?
To jest niezły materiał na event, w końcu Ci ich brakuje. Możesz być główna atrakcja tego eventu, 'Pogoń za Zorridem'!
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Co do "nagrod" z listow goczych, z tego co pamietam, niejaki "Janosik" mimo ze nie mordowal na lewo i prawo (od pewnego czasu), to mimo wszystko nagroda za glowe wzrastala (czego to ludziska nie wymysla zeby "nieuchwytni" stali sie "pojmanymi"). "Amnestia" mogla zas zostac ogloszona w przypadku braku recydywy....
Kurcze, dopiero sie teraz zorientowalem ze to nie w tym dziale powinno sie znalezc. Lecz jakos tak natchnela mie wypowiedz przedmowcow. ;)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Zablokowany