Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Zorrid:
Nie przejmuj się. Takie jest już to forum, że wiele osób marzy żeby się na nim wypowiedzieć. Mimo zadziornego charatkeru polecam nie wdawanie się w dyskuje bo to mija się z celem. No chyba, że lubisz ale wtedy sam odpowiadasz za swoj frustrację.

To taka moja mała porada dla gracza 8-)
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Khil »

Ja mam male pytanie od strony technicznej. Czy ktos jeszcze ma zaburzenia w polaczeniu wieczorami przez jakies 10 dni ostatnie? Tzn. mam 100% packet loss na serwer arki i nic do mnie nie wraca przez kilka minut czasami (komendy sa wykonywane od razu), ale nie traci polaczenia. Zdarza sie tylko w godzinach szczytu, 8-10 wieczorem, i tylko arce, wszystko inne dziala normalnie, zadnych przerw w sciaganiu, streamingu itd. Na razie truje glowe ISP, ale moze to nie ich wina...
Fiks
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2010 19:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fiks »

Asgi:
Przestań płakać na forum jesteś już dorosły facet, nie wspominając już o tym, że przy tak wysokim parowaniu strażnika ma dużo większe szanse na wytrącenie, przez parowanie + spec wytracania. Powinieneś się cieszyć, chyba że to taka radość przez łzy z Twojej strony. A co do "unikalności" zawodu to wytrącanie ma spora część npców: gwardia, gobliny w mahaku, Damaris, obstawa Katona itd.

Pozdrawiam.
Yunnanilus
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yunnanilus »

Hej,

ostatnio zwiedzajac campogrotte trafilem do krypty cmentarnej gdzie znalazlem wyjatkowo ladny sarkofag, probujac go otworzyc poczulem delikatne uklucie. Wkrotce spuchla mi reka, a rana zaczela ropiec. Od napotkanych wedrowcow dowiedzialem sie, ze zarazony zostalem tradem! Czy ktos moze wie jak to wyleczyc?

Pozdrawiam.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Kiedyś słyszałem, że ratunkiem jest serce smoka - jednak jak nie jesteś w aktywnej i silnej gildii to raczej zapomnij. Cóż, na arce czasem się umiera, niewielu znam, których z trądu się wyleczyło. Przynajmniej śmierć z efektownymi opisami, enjoy
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Yunnanilus
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2011 15:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yunnanilus »

Witam,

tez myslalem, ze po prostu trzeba poczekac i pogodzic sie z losem ale pytajac i szukajac na arce co chwile dostaje jakies informacje, ze da sie wyleczyc tylko sposobow multum, kazdy ma jakas swoja metode a niestety czas ucieka, z tych, ktore moglem sprobowac to nic nie zadzialalo - moze ktos po prostu kiedys sie wyleczyl i wie jak to zrobic - bylbym wdzieczny za podpowiedz. O smoczym sercu raczej bym nie myslal - lekarstwo z gadziego serca jest na inna chorobe.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Może rzeczywiście jest na czarną ospę. Też tak miałem chorując na trąd, niby każdy miał wskazówki, wypróbowałem milion sposobów, ale nie udało się. Jednak życzę powodzenia, może będziesz miał więcej szczęścia.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Jakoś niedawno było już pytanie o to. Da się wyleczyć. Ziołami.
Tjall
Posty: 44
Rejestracja: 21 lut 2011 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tjall »

Gadają, że leśne elfy potrafią trąd leczyć - w taki czy inny sposób..;)
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Krążą też plotki, że wyznawcy Nurgla bardzo chętnie z chorymi na trąd się zaprzyjaźnią (-:
Zablokowany