Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

To ja mam takie pytanie.

Czy ostatnia akcja pojawiania sie jednookich postaci, to jakas zoorganizowana jest? Czy moze sekondy jednej osoby? Byl taki Bharnaba przez dlugi czas, ale teraz co chwila, jednooki halfling, polelfka, krasnolud, z 3 ogry, niziolek. Spokojnie kilkanascie postaci w ciagu ostatniego miesiaca naliczylem.

Czy to moze wyprzedaz nozyczek w Lidlu byla :lol:
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

A u wszyskich lewe?

Swoja drogą - jakby zliczyć tak niebieskookich, zielonookich, czarnookich i innookich - to też się ich pokaźną liczbę uzbiera w ciągu miesiąca ;)
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Quint »

A jakby się tak przejść ulicą to niebieskookich, zielonookich i innookich będzie parę tysięcy na jednego jednookiego.

No ale - dark fantasy nie wybiera!
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alicia »

Zorrid pisze:Czy w ciągu ostatniego półrocza podwyższono limit umiejętności w gp? Kilka miesięcy temu wyszkoliłem tarczownictwo do maksymalnego dostępnego poziomu, a właśnie dziś w Novigradzie znalazłem mozliwość dalszego treningu.
Nie pytaj, korzystaj szybko póki jest zanim się zorientują! :P
A tak poważniej, Raglak ma rację, faktycznie podwyższono.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Magog pisze:To ja mam takie pytanie.

Czy ostatnia akcja pojawiania sie jednookich postaci, to jakas zoorganizowana jest? Czy moze sekondy jednej osoby? Byl taki Bharnaba przez dlugi czas, ale teraz co chwila, jednooki halfling, polelfka, krasnolud, z 3 ogry, niziolek. Spokojnie kilkanascie postaci w ciagu ostatniego miesiaca naliczylem.

Czy to moze wyprzedaz nozyczek w Lidlu byla :lol:
A tak z ciekawości, ile dni ma Twoja postać tych przegranych/od założenia, że takie podsumowania robisz? :roll:

Re down:
To musiałeś miec spora przerwe, ale grales bardzo sporadycznie. Jednooka elfka była juz znacznie weczesniej niz Bharnaba, oj duzo duzo wczesniej. Natomiast ja mam przygarbiona postać a moj arkowy brat bizniak jednooka i tez nie sa to wcale mlodziutkie postacie ;)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2011 14:13 przez Pier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Tak z przerwami to od 10 lat ;) Wtedy byli sami umiesnieni bialowlosi, a nawet niektorzy probowali zakladac klub wiedzminow :D

A ta postac jest mloda, wiec spotyka duzo mlodych postaci na drodze. I od miesiaca, moze dwoch, jest wysyp. Juz nie mowiac o zauwazonych w srodku nocy elfie i elfce o identycznych opisach, idacych razem w druzynie.

Kolorowookich jest pelno, bo tez takich opisow jest najwiecej do wyboru, szczegolnie wybierajac elfa czy elfke. Jednooki nalezy do grupy opisow rzadziej wybieranych, jak np brudny, puculowaty, tepy, przygarbiony (:D) itd.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aomi »

Magog pisze:T Byl taki Bharnaba przez dlugi czas
i nadal JEST :)
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Magog pisze:
Zorrid pisze:Czy w ciągu ostatniego półrocza podwyższono limit umiejętności w gp? Kilka miesięcy temu wyszkoliłem tarczownictwo do maksymalnego dostępnego poziomu, a właśnie dziś w Novigradzie znalazłem mozliwość dalszego treningu.
Polecam ArkadiaWiki...

Akurat ArkaWiki co do treningów w GP jest moooocno nieaktualna....
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Zorrid pisze:
Magog pisze:
Zorrid pisze:Czy w ciągu ostatniego półrocza podwyższono limit umiejętności w gp? Kilka miesięcy temu wyszkoliłem tarczownictwo do maksymalnego dostępnego poziomu, a właśnie dziś w Novigradzie znalazłem mozliwość dalszego treningu.
Polecam ArkadiaWiki...

Akurat ArkaWiki co do treningów w GP jest moooocno nieaktualna....
Proponuje się zatem wziąć do roboty i to zmienić? :)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Glupie pytanie moze, ale jak to sie robi? Jak edytowac artykuly na arkadiawiki? Trzeba stworzyc konto i sie zalogowac czy jak.
Zablokowany