Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Morholt pisze:A komendy 'dol' to juz nie sprobowales? No offence Zorrid, ale do tego wlasnie prowadzi podawanie wszystkiego na tacy.

Szybciej bys wymyslil niz napisal tego posta.
Ja nie pytałem jak się dostać pod stodołę, tylko później, przez zwał ziemi panie wszystkowiedzący. Chęć bycia złośliwym na siłę prowadzi do zaniku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Czil out panie spinka.

Sprobuj sie przecisnac przez szczeline, jak juz to zrobisz to pacnij sie dlonia w czolko.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Shulz pisze:Lavinia mowi: Tak sie sklada, ze niestety zabraklo mi kilku rzeczy, abym mogla dokonczyc jedno ze swoich ulubionych dan. Wciaz potrzebne mi sa te oto skladniki.
Lavinia wrecza ci jakas karteczke.

Czy ktos moglby mnie nakierowac na komende sprawdzajaca co jest zapisanego na tej karteczce?

Pozdrawiam

S.
Powinienes miec w ekwipunku karteczke, ktora mozesz obejrzec.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kod: Zaznacz cały

Masz przy sobie niewielka biala karteczke
Przez chwile mialem po czym zniknela z ekwipunku. Zglosilem blad.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Odnosnie glupich pytan...
O ile nie jestem fanatycznym zwolennikiem odsylania do gry tekstem "pytaj na arce" to jednak bez przegiec cholera no!
Zamiast mowic dokladnie co i jak trzeba chyba lekko naprowadzac... Zamiast mowic komende np "przecisnij sie przez szczeline" powiedziec zeby taki ktos obejrzal skaly... To wyrobi nawyk na przyszlosc a gosc sie nie zniecheci/zatnie...
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Czy na prawdę te Trolle w Mahakamie nie mają żadnych zębów!? Coraz bardziej głupio mi się robi naciągając życzliwych krasnoludów na kolejne wyprawy po jednego zakichanego zęba. Jakby tak ciężko było dbać ksztynę o swą zieloną jamę ustną...
Janar
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2011 00:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Janar »

Lindwick pisze:Czy na prawdę te Trolle w Mahakamie nie mają żadnych zębów!? Coraz bardziej głupio mi się robi naciągając życzliwych krasnoludów na kolejne wyprawy po jednego zakichanego zęba. Jakby tak ciężko było dbać ksztynę o swą zieloną jamę ustną...
Ciezka sprawa, sam szukalem 2 tyg i nie znalazlem. Padlo wtedy jakos ze 20 trolli jak nic... wybraz sobie 20 trolli w Mahakamie... kiedy w jaskini sa 2 i 1 mostowy...
Ostatecznie poszedlem do kadrin (tam wymagania sa znacznie mniejsze) i tam przystapilem do aj, wrocilem do Mahakamu i zamienilem bron na topory :)
Gorgun
Posty: 65
Rejestracja: 04 mar 2009 10:35

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gorgun »

Co się dzieje, kiedy ilość listów w skrzynce przekroczy 50? np. mam 40 listów przeczytanych, między logowaniami dostaję 15 - po zalogowaniu mam 40 starych i 15 nowych, czy tylko 10, a reszta przepada?
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Nie przepada. Po prostu nie mozesz napisac listu dopoki czesci nie skasujesz i nie zejdziesz ponizej 50 odebranych.
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Janar pisze:
Lindwick pisze:Czy na prawdę te Trolle w Mahakamie nie mają żadnych zębów!? Coraz bardziej głupio mi się robi naciągając życzliwych krasnoludów na kolejne wyprawy po jednego zakichanego zęba. Jakby tak ciężko było dbać ksztynę o swą zieloną jamę ustną...
Ciezka sprawa, sam szukalem 2 tyg i nie znalazlem. Padlo wtedy jakos ze 20 trolli jak nic... wybraz sobie 20 trolli w Mahakamie... kiedy w jaskini sa 2 i 1 mostowy...
Ostatecznie poszedlem do kadrin (tam wymagania sa znacznie mniejsze) i tam przystapilem do aj, wrocilem do Mahakamu i zamienilem bron na topory :)
A co śpiewają sobie w Kadrin? Pazur smoka? Dziób Gryfa? Serio zanim ja miałbym sam ubić trolla to chyba bym skisł.
Zablokowany