Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

To mozna statyste zaatakowac po trutce z ghoula? :shock:
Bylem pewien ze atakuje sie tylko graczy...
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

No raczej nie wpisalam sobie "zaatakuj mezczyzne/krasnoluda" - tym bardziej ze przez ta sytuacje stracilam jeszcze topor ktory dalam do naprawy ^^

No chyba, ze kowal w Nuln jest niezadowolony jezeli musi po raz 100 naprawiac te sama bron - po prostu pomyslal, ze nie dbam o nia i marnuje jego czas :)

Dzieki za odzpowiedz :]
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Atak po trutce z ghoula działa jak wpisanie zwykłej komendy.
Jak pierwszy raz, wieki temu, zostałem tym zatruty, to zaczęliśmy walczyć miedzy sobie w drużynie GP, tak ze nie wiadomo było kto kogo wspiera i zasłania, przestań walczyć nie skutkowało :P było wesoło ;)

Tak to jest, że ktoś kierujący się klimatem RPG nie pójdzie do miasta zatruty tym świństwem ;) Co innego rutyna, która się udziela wszystkim, ale rutyna musi być z głową :P
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

Zaraz zaraz - jak to ktos kierujacy sie klimatem RPG nie pojdzie z tym do miasta - co to niby ma wspolnego? Niby co - ludzie zatruci,ranni itd nie moga isc do medyka bo ... (to nie klimatyczne ) - cos tu ktos kreci. ^^
To nie ma nic wspolnego z klimatem. Wiec wypraszam sobie stwierdzenie, ze jestem nieklimatyczna.
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Nie wiem ile razy bylem zatruty, setki? Wiecej? No bagno to expowisko/kamieniolom dosc starozytny... Nigdy nie napadlem na enpeca. Ostatnio nawet dosc beztrosko biegalem po Nuln... Musze uwazac w takim razie. Ataki w druzynce sa niezle ale najfajniejszy w nich jest komunikat ze zaslaniasz kogos przed soba samym... :)
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy jest jakieś miejsce, do którego łatwo się dostać, a gdzie można kupić kompas?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Tak.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

Erza pisze:Zaraz zaraz - jak to ktos kierujacy sie klimatem RPG nie pojdzie z tym do miasta - co to niby ma wspolnego? Niby co - ludzie zatruci,ranni itd nie moga isc do medyka bo ... (to nie klimatyczne ) - cos tu ktos kreci. ^^
To nie ma nic wspolnego z klimatem. Wiec wypraszam sobie stwierdzenie, ze jestem nieklimatyczna.
Jesli wczytasz sie w opisy trucizny, to masz calkiem niezly bad trip. Ktos kto przedchwila widzial jak ziemia sie roztepuje i pieklo chce go pochlonac do armii chaosu, raczej nie idzie na beztroskie zakupy po centrum Nuln.
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

Zalezy od podejscia - nie wszystkie opisy sa tak apokaliptyczne. Slyszac glosy, czy majac wrazenie, ze ktos jest w poblizu,chwyta mnie za reke nie neguje mozliwosci pojscia do miasta.
Kazdy moze byc nadwrazliwy i postrzegac poruszana przez wiatr galazke jako skradajaca sie armie elfow :P

Dobra koniec z tym bo podchodzimy pod spam - wg mnie nie ma tu nic nieklimatycznego - watpie by inni czekali pod bramami miasta az sie majaki skoncza ...

Pytanie - jak to jest ze "skutecznoscia" broni/zbroji - nie wiem jaka jest kolejnosc stopniowania "skutecznosci" - np tarcza - raczej skuteczna/malo skuteczna/dosyc skuteczna - ktore z tych okresla najslabsza wartosc - tak samo doskonaly/perfekcyjny/zabojczy czy inny przymiotnik. ??
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Thinel
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2010 20:30

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Thinel »

Wpisz 'poziomy'. Tam masz wszystko wyszczególnione ;)
Zablokowany