Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Re: Arvak

Nie zmienilo sie po obcieciu, mozna miec trzy w jednym miejscu i na tym koniec.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Nie wiem komu przeszkadzało obcięcie dziurek na kolczyki, no ale najwyraźniej był jakiś powód.
A szkoda, chciałem sobie pobiegać okolczykowanym barbarzyńcą z Norski - teraz z trzema kolczykami w uchu wygląda jak EMO bądź zniewieściały ELF :P

Dzięki za rozwianie wątpliwości.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Ok znalazlem cos takiego: Istnieje mud ktory sie nazywa Aardwulf ktory ma specjalnie przystosowanego MUSHclienta (screeny): http://www.aardwolf.com/play/screenshots.htm

Tu mozna go sciagnac: http://www.aardwolf.com/play/downloadmc.htm

Ci co robia klienta pod Arkadie moze sie zainspiruja a Ci co programuja moze jakos to wykorzystaja.

Pozdrawiam

Shulz
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Od paru dni mam niezla jazde... Pamietacie jak w Campo byla beczka obok wozu i mozna bylo do niej wskoczyc? Bardzo to bylo smieszne... Teraz zamiast jednej beczki jest kilka beczek i mozna sie juz tylko z nich napic...
Z jakich przyczyn ktos to zmienil???? Ktos wie? To nie bylo zwiazane z zadankiem zadnym ani nic nie dawalo. Nawet niewielu ludzi o tym wiedzialo chyba... Ot taka fajna wstawka ktorych przeciez nie jest duzo... Nie moge pojac czemu juz tego nie ma... :( Szczerze mowiac zasmucilo mnie to bardzo. Rownie bardzo jak to ze polelf pewien przestal spiewac o zajawce na Tileanska trawke... Ale o ile trawke moge zrozumiec w ostatecznosci to beczki za cholere!
Awatar użytkownika
Kachiko
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2010 20:21

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kachiko »

Powodem było pewnie to, ze PKowcy nie mogli nikomu "nastukać" w beczce :D
Shigata ga nai, moi kochani :P
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Kachiko pisze:Powodem było pewnie to, ze PKowcy nie mogli nikomu "nastukać" w beczce :D

Hehe no tak, moglo tak byc... Choc nie jestem pewien czy to nie bylo bardziej jak emot. Bo pamietam ze opis byl dosc dlugi i chyba konczyl sie tym ze wylazi sie z beczki. Ogolnie ta beczka mnie intryguje bo kiedys juz raz ja zmieniono chyba, Sniegov (swoja droga ciekawe czy gra jeszcze...) upieral sie ze mozna bylo kupic kaczuszke w Bissingen i robic z nia jakies akcje wlasnie w tej beczce... Ale tego nie widzialem i mowil mi to tylko on wiec nie wiem czy tak bylo faktycznie. Tak czy siak uwazam ze znikniecie beczki jest skandalem! I to grubym skandalem!! ;)
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Możliwe ze baczka miła jakieś błędy i nikomu się tego nie chciało naprawiać. Pewnie mało kto używał. Co do kaczuszki to bardzo możliwe, to typ przedmiotu(nie jedyny), który potrzebuje jakiejkolwiek otwartej wody do pływania ;)
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Pier pisze:Możliwe ze baczka miła jakieś błędy i nikomu się tego nie chciało naprawiać. Pewnie mało kto używał. Co do kaczuszki to bardzo możliwe, to typ przedmiotu(nie jedyny), który potrzebuje jakiejkolwiek otwartej wody do pływania ;)

Bledow raczej tam nie bylo. Nie bylo gdzie... No ale co ja tam wiem... Moze nie pasowalo do konwencji "dark pk fantasy"... ;)
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy exp przy kiedy zabijamy pojedynczo- na różnych lokacjach- dwóch takich samych npc-ów i przy zabiciu ich, kiedy są w grupie, jest różny? Bardziej opłaca się wybijać po kolei małe grupki lub pojedyncze osobniki czy bardziej się wykrwawić na większych drużynach?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

Osobiscie nie zaobserwowałam roznicy. Zabijajac pojedyncze orki po 40 mam skok postepow. Zabijajac orki w grupie po 4 tak samo.

Nie ma roznicy.

Jezeli o to ci chodzilo :PCiezko mi polapac sie w tym pytaniu :)
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Zablokowany