Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

No niestety nie mam znajomych by ktoś mógł mnie wyciągnąć. Chyba trzeba czekać, aż ktoś się znajdzie i wyżebrać od niego na kompas.

Mam jeszcze jedno pytanie. Co się stanie jeśli wejdziemy w przepaść? Śmierć na miejscu? Czy może trzeba się tam jakoś wspinać by zejść bezpiecznie na dół lub wejść na górę?
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Różne bywaja. Akurat te na pustyni są bezpieczne, starczy w nie wejść (dwa razy) a wychodzi się łatwo.
How do I reach these kids?
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

No właśnie chodzi mi o te pustynne. Dziękuję za pomoc. Idę popróbować bez kompasu.

@edit. Uff udało się bez kompasu.
Awatar użytkownika
Erza
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2010 16:20
Lokalizacja: 3miasto :)

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Erza »

Mam dwa pytanka:
1. Czy jest jakis pewny sposob uleczenia tradu z tileii? (pewne kwiatostany,jagody,porosty i owoce nie skutkuja, a antidotum z krola gadow leczy inny rodzaj tej choroby)
2. Czy smierc zawsze pociaga ze soba 1/3 twoich wspomnien/doswiadczenia (niezaleznie czy otrzymam ja z reki innej osoby aby skrocic swoje meki, rzuce sie na bande trolli, skocze w przepasc czy po prostu skonam w meczarniach trawiona przez zgnilizne)? :P

(tak pamietam - popytaj w grze - juz pytalam, ale moj stan sie pogarsza wiec trzeba dzialac :) )
Liberate tute me ex Inferis!!!

Neferata - Vampire Queen
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sunird »

Pamietam ze elfy z gor sinych znaly ziolowe odtrutki! Ale to bylo dawno temu
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Jest prosty sposób. Wchodzisz na polanę w Loren. Czekasz chwilę, żeby zauważyły Cię elfy. Potem gonisz na durnego w las. Wtedy elfy zaaplikują Ci solidną dawkę żelaza. Podobno pomaga. :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

Mam pytania co do gnomki Fluxy i jej towarzyszy. 1) Przez jaki czas nie ruszają się oni z miejsca(bo jeszcze sie okaże, że się mijamy). 2) Spędzają oni czas ogólnie w miastach czy na traktach?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2011 01:15 przez Kematian, łącznie zmieniany 1 raz.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Erza pisze:Mam dwa pytanka:
1. Czy jest jakis pewny sposob uleczenia tradu z tileii? (pewne kwiatostany,jagody,porosty i owoce nie skutkuja, a antidotum z krola gadow leczy inny rodzaj tej choroby)
2. Czy smierc zawsze pociaga ze soba 1/3 twoich wspomnien/doswiadczenia (niezaleznie czy otrzymam ja z reki innej osoby aby skrocic swoje meki, rzuce sie na bande trolli, skocze w przepasc czy po prostu skonam w meczarniach trawiona przez zgnilizne)? :P

(tak pamietam - popytaj w grze - juz pytalam, ale moj stan sie pogarsza wiec trzeba dzialac :) )
Zioła pomagają, z tym, że to nie jest tak, że zaaplikujesz i w tym momencie zniknie. Jeżeli nic nie było zmieniane w kodzie, to zioła dają radę to załatwić.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Ktoś wie gdzie można zdobyć/kupić/zamówić obsydianowy topór? Szukam, pytam i nic.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Chyba jednak nie pytales...albo byly to osoby ktore stawiaja pierwsze kroki. To jeden z popularniejszych toporcow.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany