Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magni »

Z moich obserwacji wynika, że nie odświeżają się w regularnych odstępach czasu. Ale mylić się mogę.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Zauważyłem ostatnio dziwną rzecz.Walczyłem z jeleniem w lasku koło Oxenfurtu, kilka celnych ciosów, zdjąłem mu kilka kondycji, po czym uciekł dwie lokacje dalej. I tutaj sytuacja diametralnie się zmieniła- ani ja nie mogłem trafić jelenia ani jeleń mnie, kończyło się zawsze na "próbujesz trafić", no, może jednej ze stron raz na 15 minut wszedł celny cios, co i tak nie miało znaczenia,bo przez ten czas całkiem się wyzdrowiało. Później spróbowałem z innym jeleniem i sytuacja się powtórzyła - najpierw kilka celnych mocnych ciosów, po ucieczce jelenia totalny pat. Czy da się to jakoś uzasadnić logicznie, czy zgłaszać błąd? To, że jeleń po ucieczce dwie lokacje dalej nagle lepiej unika ciosów i to już na stałe, jest co najmniej dziwne.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Jeśli nie masz odpowiednich umiejętności/zawodu, które pozwalają
na upolowanie dzikiej zwierzyny to trzeba wiele wytrwałości żeby
takowe zabić. Nie licz również, że uda Ci się wyciąć z niego skórę.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Sugeruję spytać na Arce, jaka jest technika łowiecka.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kematian
Posty: 30
Rejestracja: 30 cze 2010 17:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kematian »

W pewnej wiosce w imperium jest zadanie ze studnią. Wie ktoś jak zagadać do mężczyzny by zdradził coś nam więcej? Bo mam taką sytuację, że pytam go o studnie i on o niej gada, potem leci tekst typu "może ty byś był w stanie nam pomóc?", dziadek się zamyśla i potem dodaje "ech widzę, że nic z tego nie będzie. Idź już i nie zawracaj mi głowy". Czy trzeba może w czasie tego zamyślania odpowiednią komendę wprowadzić?
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Zapytaj: o pomoc, o zadanie, o prace, o wskazówki, o szczegóły. Może masz za niskie cechy? Może to nie jest zadanie, tylko fake? Sporo takich na Arce.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Witam, chciałem zapytać o pewną rzecz...

Mianowicie czy alias tego typu jest legalny, czy też nie?

alias: idzlosowo
działanie: wysyłam komendę "zerknij", w tym momencie uruchamia mi się wyłapanie dostępnych kierunków oraz losowanie kierunku, a następnie podstawienie wylosowanego do zmiennej (np. północ). Po tym następuje komenda "zmienna" (czyli nasza wylosowana północ).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ilane »

Nielegalny.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy sprzęt pozostawiony w depozycie po apoce znika tak jak sprzęt zostawiony gdzieś na trakcie?
Ostatnio zostawiłem sprzęt w depozycie po czym zniknął. Raz miało to miejsce po apoce, a raz pomiędzy apokami. Stąd moje pytanie :)
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Skrzynka jest droga i niepewna, zainwestowałem w nią niemal 10 mithryli, a stwierdzam, że nie warto ryzykować tam włożenia niczego oprócz taniego złomu. Wyparowało mi z niej grubo ponad 20 kamieni, których mimo zgłoszenia do dziś nie odzyskałem. Dobrze, że tak jak planowałem, nie włożyłem do niej monet, by uniknąć prowizji przy operacjach bankowych, bo mógłbym być do tyłu jeszcze bardziej. Generalnie uważam sprawę z wprowadzeniem skrzyń za babol i powinna być jakaś rekompensata dla każdego co ją wykupił - przez buga jestem do tyłu co najmniej 10 mithryli, co dla mnie jest sumą kolosalną. Odradzam wykupywanie skrzyń każdemu, kto jeszcze tego nie zrobił, przynajmniej do momentu poprawienia, tak samo z zostawianiem tam co cenniejszego sprzętu.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Zablokowany