Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

lasu nei szukaj
do Athel mozna dojsc nie bedac w LE tylko kwestia zaparcia.
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

Gotmir pisze:lasu nei szukaj
do Athel mozna dojsc nie bedac w LE tylko kwestia zaparcia.

Wiec jednak go znikneli? Szkoda... Tam chyba z tego co pamietam fajne portki w sklepie byly... :)
Ciezko mi w to uwierzyc ze mozna do Athel wejsc ale w takim razie posprawdzam jeszcze... Krzaki blokowaly mnie dziesiatki razy w kazdym kierunku.

Mam jeszcze jedno pytanko, wedle moich informacji istnieje zawod niebojowy "odkrywca". Czy slusznie przypuszczam ze jest to niejako rozwiniecie AJ obiezyswiata? Czytalem o tym na wiki... Czy jest jakis odkrywca w swiecie? Bo skoro musze byc w stowarzyszeniu zeby miec zawod to czy jakiekolwiek stowarzyszenie potrzebuje odkrywcow? Nie ukrywam ze bardzo mnie ten zawod interesuje choc nie wydaje sie byc szczegolnie przydatny w sytuacji gdy nowe tereny powstaja sporadycznie a jesli nawet to lepiej zwiedzac je secondem lub spasem wojownikiem... A szkoda by bylo gdyby okazalo sie ze blokuje jakies tam sloty i koniec koncow zawod jest martwy bardziej niz zielarz czy mysliwy...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Jaques pisze: Mam jeszcze jedno pytanko, wedle moich informacji istnieje zawod niebojowy "odkrywca". Czy slusznie przypuszczam ze jest to niejako rozwiniecie AJ obiezyswiata? Czytalem o tym na wiki... Czy jest jakis odkrywca w swiecie? Bo skoro musze byc w stowarzyszeniu zeby miec zawod to czy jakiekolwiek stowarzyszenie potrzebuje odkrywcow? Nie ukrywam ze bardzo mnie ten zawod interesuje choc nie wydaje sie byc szczegolnie przydatny w sytuacji gdy nowe tereny powstaja sporadycznie a jesli nawet to lepiej zwiedzac je secondem lub spasem wojownikiem... A szkoda by bylo gdyby okazalo sie ze blokuje jakies tam sloty i koniec koncow zawod jest martwy bardziej niz zielarz czy mysliwy...
A mimo to jest kilku bardzo znanych obieżyświatów. Nie wiem jak to wygląda z ich prespektywy, ale nie mogą narzekać na brak zainteresowania innych (niekoniecznie tylko ze stowarzyszenia).
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Jaques »

No to luz. Bo po przeczytaniu topicu o zielarzach wpadlem w panike odnosnie zawodow "niebojowych"...
Ktore moim zdaniem powinny byc niezalezne od stowarzyszen zreszta...
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Gotmir pisze:do Athel mozna dojsc nie bedac w LE tylko kwestia zaparcia.
No i kwestia farta. Lesni moga chciec zafragowac :D
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Czy wie ktoś może jak wejść do podziemi Novigradu. Doszedłem tylko do pojedynczej komnaty bezpośrednio pod ulicą i dalej ani rusz. Czy ma to związek z moją spostrzegawczością ?
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Mozliwe, ze spostrzegawczosc ma na to wplyw. Ponadto, Novigrad to magiczne miejsce, poszukaj niekonwencojalnego przejscia. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Noah pisze:Owszem oba programy są płatne, nie jest to majątek i można 30 dni potestować zanim się zdecydujesz.
30 dolców za takie coś to nie dużo? To kpina :]
Awatar użytkownika
Aomi
Posty: 44
Rejestracja: 12 lut 2009 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aomi »

Ciekawi mnie czy w ogóle ktokolwiek z nas ma opłaconego zmuda :roll:
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Noah »

Zapewniam Cię że sporo osób. ;)

30 dolców kpina? Za te 30 dolców można kupić zMuda + CMUDa i masz już program na stałe (aktualizacje, nowe wersje). Niektóre osoby grają na zmudzi latami... Rozłóż sobie 90 zł na kilka lat, groszowe sprawy. ;P
How do I reach these kids?
Zablokowany