Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Groud
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2009 02:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Groud »

Jarik pisze:Jednak fakt pozostaje faktem - "erpegowa świadomość" coraz bardziej odchodzi w zapomnienie. Miasta opustoszały, za to ekspowista tętnią życiem.
To o czym piszesz jest prawdopodobnie spowodowane tym, że zmniejszyła się trochę liczba graczy ostatnio jak grałem w arke to były kolejki żeby wbić więc nie ma co się dziwić, ze teraz jest mniej ludzi w miastach gdzie masz dużo więcej terenu do pokrycia niż na jakimś popularnym ekspowisku gdzie walą wszyscy gracze niezależnie od rasy i pochodzenia.

Co do tego ekspienia solo to kiedyś mi znajomy tłumaczył, że ekspienie samemu na słabszych stworach się mniej opłaca bo idzie agresja a jak w drużynie na silnych potworach to wolniej rośnie a więcej expa czy jakoś tak. Ale widocznie to nie prawda albo się już zmieniło co mnie cieszy.
Maglan
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2009 01:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maglan »

Dzięki za info.
Awatar użytkownika
Vinseth
Posty: 31
Rejestracja: 13 lut 2009 17:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vinseth »

Groud:
Agresja rosnie w miare zdobywania expa bojowego. Jest to stosunek expa bojowego do qexpa, czyli expa z zadan(ktorego sie nie traci). Nie wazne gdzie, sam czy z kims expisz, im wiecej zrobisz zadan(qexpa) tym mniejsza bedziesz mial brutalnosc, a co za tym idzie wiecej expa bojowego za moby.

Maglan:
Erpeg erpegiem, ale trzeba miec wysoki poziom by znaczyc cos w swiecie(w stowarzyszeniu).
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz..."
Maglan
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2009 01:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Maglan »

Wiem. Trochę trza podexpic, ale da rade. Ciesze się, że nie skasowali tych z MC których udało mi się poznać, bo są tam ludzie wykazujący się całkiem niezłym erpegiem, a nie tylko zabij xxx. Z pozdrowieniami dla szalonych :D
Kan
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2009 16:59

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kan »

Czy da sie gdzies krasnoludem wziac zawod AJ Rozbojnik?
Znalazlem jednego nauczyciela i niestety.
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saggiga »

Raczej nie.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kan pisze:Czy da sie gdzies krasnoludem wziac zawod AJ Rozbojnik?
Znalazlem jednego nauczyciela i niestety.
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl/view/Zawody
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Akko »

Nie grałem lata.
Apokalipsa średnio co ile dni jest?
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zalezy, cos pomiedzy 3-5 dniami.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Pod gabinetem w wiezy golemow jest dzwignia, ktora trzeba jakos zamanipulowac, aby sie z tamtad wydostac. Probowalem ja przesuwac, ciagnac itd Jakiej komendy powinienem uzyc aby sie z tamtad wydostac?
Zablokowany