Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Rennz pisze:Gharus:

Czekam na odpowiedź od MG czy nie mają nic przeciwko temu bym takowy tunel udostępnił szerszej grupie graczy. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to adres powinien się tutaj pojawić.
Dostałem odpowiedź od MG, że mogę takowy tunel udostępnić dla potrzebujących. Nie będzie on jednak anonimowy gdyż każde konto osoby, która do takiego tunelu będzie chciała mieć dostęp, musi zostać zgłoszone do MG. Każdy ktoś byłby zainteresowany korzystaniem z takiego tunelu niech pisze do mnie prywatną wiadomość.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Vayneela pisze:Carolla: Już nie chcę... mogę być zupełnie zwyczajna i działająca.
A... Ty kłamczuszku :mrgreen:
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vayneela »

Tsi, myślałam, że chociaż raz uwierzą. ;)

v.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Witam. Mam takie pytanie.. Jeśli parowanie i uniki = zręczność to tarczownictwo = siła? I w co najlepiej 'iść' jak się tarczą paruje? Pozdrawiam.
(chodzi mi tu głównie o legioniste)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Larius: z tego co wiem to zarowno przy parowaniu i tarczownictwie brana jest pod uwage sila i ciezar broni/tarczy ktora zbijasz/parujesz (przynajmniej o ile dobrze zrozumialem tak bylo kiedys). Kontynuujac temat, chetnie bym sie dowiedzial czy parowanie i tarczownictwo dalej sa traktowane zamiennie, co decyduje o tym kiedy paruje a kiedy oslaniam sie tarcza i czy dalej jest tak ze posiadajac wysokie parowanie i niskie tarczownictwo uzywajac tarczy oslabiamy wlasna obrone i w druga strone, ze przy wysokim tarczownictwie nie warto tak naprawde posiadac parowania.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Stokrotne dzięki.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Larius pisze:Witam. Mam takie pytanie.. Jeśli parowanie i uniki = zręczność to tarczownictwo = siła? I w co najlepiej 'iść' jak się tarczą paruje? Pozdrawiam.
(chodzi mi tu głównie o legioniste)
Legionista ma uniki gp,wiec jak grasz czlowiekiem to zrecznosc Ci duzo do legionisty nie da. Ja bym ustawil 312000. Sila podstawa do tarczy,
Ale raz nie gram czlowiekiem, dwa nie mam legionisty, wiec to tylko teoria :)
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Awatar użytkownika
Adon
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2010 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Adon »

Czy na Arkadii był już jakiś jako taki 'znany' Adon?
Pytam bo dostałem PW:
Noo nie, powrot krola?:D
Pozdrawiam,
Adon
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sirius »

Tak się zastanawiam... Czy znając Fan-Eltharin można rozumieć Drukh-Eltharin i na odwrót? To jakby nie patrzeć podobne języki.

Chodzi mi o taką sytuacje jak z nilfgaardzkim i Starsza Mowa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Nie można. I na Arce i w "prakryce". Co prawda Fan-Eltharin, Drukh-Eltharin i Tal-Eltharin (tego ostatniego na Arce niet), wywodzą się z jednego "korzenia", ale mocno ewoluowały z czasem, co widać wyraźnie w podręcznikach do młotka.
Zablokowany