Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Renson
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2010 17:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Renson »

Urithair pisze:Jedyne, o co mogę zapytać, to o wiek postaci, bo Ranald wymaga pewnego (nie pamiętam do końca jakiego) stażu w grze. Zdaje się, że jest to parę dni, może tydzień online.
Postać ma już ponad 2 tygodnie, wiec to raczej nie to.
Therar
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2009 15:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Therar »

Cze.
Czy pochodzeniówka z Norski już funkcjonuje? Może jakieś wskazówki
gdzie można wybrać to pochodzenie?
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Volmar »

Renson pisze:
Urithair pisze:Jedyne, o co mogę zapytać, to o wiek postaci, bo Ranald wymaga pewnego (nie pamiętam do końca jakiego) stażu w grze. Zdaje się, że jest to parę dni, może tydzień online.
Postać ma już ponad 2 tygodnie, wiec to raczej nie to.
Nie pytaj o zadanie, pytaj o Boga ;).
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Volmar pisze:
Renson pisze:
Urithair pisze:Jedyne, o co mogę zapytać, to o wiek postaci, bo Ranald wymaga pewnego (nie pamiętam do końca jakiego) stażu w grze. Zdaje się, że jest to parę dni, może tydzień online.
Postać ma już ponad 2 tygodnie, wiec to raczej nie to.
Nie pytaj o zadanie, pytaj o Boga ;).
Musisz psuć? A może by tak dowiedział się arce? Najlepiej jakiegoś ranaldyty? Niektórzy doszli jakoś do tego sami i nie było to wcale trudne ani niebezpieczne. Wymagało tylko trochę sprytu, którym wyznawca Ranalda powinien się wykazać...

To raczej nie jest problem w rodzaju "nie wiem a powinienem wiedzieć" tylko "nie wiem,ale nie chce mi się dobrze poszukać". Zresztą kupił wisior. Więcej wskazówek nie trzeba.

edit: Może ja następnym razem zapytam tutaj "powiedzcie jak chodzić po Drachenfels"? Albo "mógłby mi ktoś napisać podanie do gildii bo mojego nie chcą zaakceptować?"
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

No cóż. I moje próby niewyjawienia informacji poszły w łeb.
Troppe
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 2010 16:53

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Troppe »

Witam
Czy jest jakas mozliwosc odzyskania hasla na konto na arkadii? Ktos poradzil mi wyslac maila, na arkadia@arkadia.rpg.pl, jednak od tygodnia nie otrzymalem odpowiedzi.
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

Troppe:

Trzeba cierpliwie czekać. Nie tak dawno sam prosiłem o przypomnienie hasła i udało się :)

E.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Pytanie dotyczące połączenia się z Arką.

Czy zna ktoś z Was lepszy sposób na połączenie się z Arką przez HTTP ( na porcie HTTP na jakims zdalnym serwerze odpalony jest serwer, tam jest wykonywany proces laczenia z telnetem, dane lecą do hosta - w tym przypadku mnie - przez HTTP ).
W skrócie chodzi o ominięcie firewalla ( korporacyjnego :evil: ), który blokuje dostęp do telnetu, i stworzenie mozliwosci laczenia sie portem 80 z Arką ( przez HTTP ).
Znam jeden sposób:
http://www.mosha.net/01-telnet-gateway/telnet.shtml
Jest to bramka telnetu, ale lagi są niewyobrazalnie wielkie.

Byc może ktoś zna aplikacje która pozwala np na domowym kompie postawić serwer na którym będzie usługa telnet, i z tym serwerem łączyć się z zewnątrz przez http?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Gharus:

Czekam na odpowiedź od MG czy nie mają nic przeciwko temu bym takowy tunel udostępnił szerszej grupie graczy. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna to adres powinien się tutaj pojawić.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Czy to ze na arce jest jeszcze pare drzewcow jednorecznych to blad (wynik przeoczenia) ? czy tak ma byc :D
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Zablokowany