Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Khil
Posty: 41
Rejestracja: 09 paź 2010 13:44

Re: problem z handlem

Post autor: Khil »

Jak zaraz po apokalipsie, to moglo tak byc, ostatnio sie zdarzaly mi sie puste sklepy.
Jakube
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2010 15:27

Re: problem z handlem

Post autor: Jakube »

raczej nie bo spytalem sie innego gracza czy w sklep jest pusty a on odpowiedzial ze sa towary
Binken
Posty: 33
Rejestracja: 14 lut 2009 12:19

Re: problem z handlem

Post autor: Binken »

prawidlowa komenda to samo 'przejrzyj', pewnie gracz ktory ci pomogl nie wyrazil sie zbyt jasno i napisal ci 'przejrzyj co ma'
Jakube
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2010 15:27

Re: problem z handlem

Post autor: Jakube »

dzieki oto chodzilo widze cala tabelke
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Witam, dostałem tubę od staruszki z Deavon.
Soltys Mykola; Mykola to imię czy miejscowość? Jakieś wskazówki ?
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Te tuby mają adresatów w okolicy, w której je odbierasz. Więc skoro dostałeś tubę w Deavon, to szukaj po pobliskich wsiach w Kaedwen. Na pewno znajdziesz.
Lindwick
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2010 10:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Lindwick »

Urithair pisze:Te tuby mają adresatów w okolicy, w której je odbierasz. Więc skoro dostałeś tubę w Deavon, to szukaj po pobliskich wsiach w Kaedwen. Na pewno znajdziesz.
Dziękuję, poszukam w tej okolicy.

Pytanie o transport do Nuln z Ishtaru: Kiedyś był statek w Deavonie do Błękitnej Wstęgi, teraz nie ma tam nawet tabliczki. W jaki sposób dostać się w takim razie do Nuln ?

Edit:
Blaviken - B W - Nuln
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

No coz... swiat sie zmienia. Nie ma innej rady jak poznac nowe miasteczka, ktore powstaly i tam szukac odpowiedzi na swoje pytanie.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Renson
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2010 17:44

Wyznanie Ranalda

Post autor: Renson »

Witam. Wyczytałem gdzieś, że do wyznawców Ranalda przystapić można u pewnego czlowieka w pewnej karczmie. Podobno wystarczy z nim tylko trochę porozmawiać aby dostać zadanie do wykonania. Karczmę odnalazłem, ale czlowiek ten nie bardzo skory jest do jakichkolwiek rozmów. W kołko tylko oferuje mi kupno pewnej błyskotki - którą zresztą nabyłem - a o żadnym zadaniu nie wspomina. Może ktoś dałby mi jakąś wskazówke, bo ja już nie mam pomysłów.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Prawdopodobnie to wyznanie jest takie ciekawe, że sposób przystąpienia nie jest do końca jasny.

Jedyne, o co mogę zapytać, to o wiek postaci, bo Ranald wymaga pewnego (nie pamiętam do końca jakiego) stażu w grze. Zdaje się, że jest to parę dni, może tydzień online.
Zablokowany