Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

No dobra, spróbuję jeszcze raz, od nowa, aczkolwiek to, co się działo, było zgoła dziwaczne :)

Mam nadzieję, że obexp rośnie przy zwiedzaniu miejsc nowych dla zawiniatka, a nie dla postaci, bo w takim razie musialbym naprawdę zaczynać od krańców świata :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Elorn:
obzaloz i wyskakiwanie obzaloz <co> to norma. Musisz wpisac obzaloz <swoj aktualny pojemnik tj. zawiniatko/tube itp.>. Tak więc cały czas go miałeś tylko nie dokończyłeś komendy i dlatego nie zakładaleś zawiniątka.

A podpowiedz odnośnie chodzenia na długich opisach nie przyda się na nic. Ten błąd występował na początku i wtedy wiele osób mogło doexpić zawiniątko. Teraz trzeba hm.. być obiezyświatem ciekawym świata:]


re down
Elron: :)) no dobra. Wygrałeś! Jesteś zepsuty;>
Ostatnio zmieniony 01 paź 2010 11:48 przez Eve, łącznie zmieniany 1 raz.
Volmar
Posty: 37
Rejestracja: 26 kwie 2009 14:16

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Volmar »

Może mi ktoś powiedzieć co dają lepsze wędki/kotwiczki? Niby nie widze, żeby się szybciej łowiło, ale moge się mylić.
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Eve pisze:Elorn:
obzaloz i wyskakiwanie obzaloz <co> to norma. Musisz wpisac obzaloz <swoj aktualny pojemnik tj. zawiniatko/tube itp.>. Tak więc cały czas go miałeś tylko nie dokończyłeś komendy i dlatego nie zakładaleś zawiniątka.
Jednakowoż wyskakiwanie takiego komunikatu przy komendzie "obwyrzuc zawiniatko" już normą chyba nie jest? A tak właśnie było :)
Awatar użytkownika
Calipso
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2010 14:27
Lokalizacja: Lublin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Calipso »

Volmar pisze:Może mi ktoś powiedzieć co dają lepsze wędki/kotwiczki? Niby nie widze, żeby się szybciej łowiło, ale moge się mylić.
Lepsza wędka tak łatwo się nie złamie, jeżeli trafisz na wyjątkowo silną rybę. Lepsza kotwiczka - nie mam pewności, ale chyba trudniej się rybie, z którą walczysz, zerwać. Ale na szybkość łowienia to na pewno nie ma wpływu.
Piłeś - nie graj.
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

1. Może jakiś myśliwy się wypowie - czy z dzika można wyciąć udziec, czy tylko (jak mi się udało) mięso?
2. Jak takowe mięcho upiec? Można rozpalić ogień gdziekolwiek (za moich czasów chyba się nie dało), czy zapylać do Novi do kuchni Namiestnika? :) A może na pochodni? :D

(tak, zwiedziłem wszystkie możliwe knajpy, żeby dogodzić Yanowi i nic, teraz kombinuję nie-wprost :D )
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Grrid »

A moze w karczmie bedzie gotowy? :o
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Duruk »

2. Jak takowe mięcho upiec? Można rozpalić ogień gdziekolwiek (za moich czasów chyba się nie dało), czy zapylać do Novi do kuchni Namiestnika? :) A może na pochodni? :D
Mięsko można upiec na ognisku :)
A żeby lepiej smakowało można przyprawić :)
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Grrid pisze:A moze w karczmie bedzie gotowy? :o
To była moja pierwsza myśl. Teraz, kiedy wracam myślami do tego dnia, dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie biegłem z Urbimo do Bissingen, tylko żeby się dowiedzieć, że jak się dostanie udziec z dzika to trzeba go zjeść na miejscu...

W dodatku kelner był nieuprzejmy.
Duruk pisze:Mięsko można upiec na ognisku :)
A żeby lepiej smakowało można przyprawić :)
Aye... mam nadzieję, że nie na tym ognisku z novigradzkiego portu, bo ja bym tego nie chciał potem jeść :?
No nic, dzięki, będę kombinował.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

No.. moze nie na tym, ale zawsze podpatrzeć można, jak takie ognisko zbudowac i rozpalic :P
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Zablokowany