Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Edgard

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edgard »

Sprawdz wszystkie opcje to bedziesz wiedzial. W najgorszym wypadku poczekasz rok IN RL :D
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Edgard pisze:Sprawdz wszystkie opcje to bedziesz wiedzial. W najgorszym wypadku poczekasz rok IN RL :D
Nie no, odpowiadacie na pytania "o co zapytac NPCa X", "czy bije jedna czy dwiema rekami" itd, ale ja mam sprawdzic wszystkie opcje? Mozna powiedziec, ze "zalamuje sie zupelnie" :cry: Spisek jaki, czy co? :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Nie. Raczej pewnie niewiedza;) Na 100% nie jest to rok rl, nie załamuj się. Wyznania można brać dopiero jak ma się kilka dni idl, ale ile dokładnie to to Ci nie powiem bo nie wiem. Sprawdzaj co jakiś czas a doznasz oświecenia.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Wyznanie Mannana można wziąć z elementarzem ;)
Pytającemu pewnie chodzi o okresowe składanie ofiar (tak nawiasem, to precyzuj bardziej pytanie, jak zależy Ci na odpowiedzi).

Na pewno nie rok real (jak napisała Eve) i też nie dzień idla postaci. Może to faktycznie 12 dni, ale raczej "jakiś" nieco dłuższy czas ustawiony przed wiza. Najprawdopodobniej nim stracisz medalion dostaniesz wcześniej komunikat z ostrzeżeniem.
Awatar użytkownika
Elorn
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2010 15:15
Lokalizacja: Siepraw
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Elorn »

Co do precyzowania pytań - nie chciałem po prostu zapytać "hej, co ile trzeba składać ofiary?", bo jest powiedziane: co rok swojego życia.

Myślałem, że jest ustalone, czy ten "rok życia" to rok w świecie Arkadii bez znaczenia, ile w tym czasie byłem w grze, czy rok w świecie Arkadii rzeczywiście w nim spędzony :)

W którejś Arkadyjce czytałem, że ktoś obchodził X urodziny - to mnie popchnęło do zadania tego pytania :)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy jeden postęp to określona ilość punktów doświadczenia brutto (przed uwzględnieniem brutalności) czy netto?
Segnis
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2010 11:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Segnis »

Czołem.
Czy dla zawodu zielarza istnieją jakieś specjalne emocje? gzpomoc nic nie wyświetla.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Jeśli nic nie pokazuje to znaczy, że nie ma (pomysł na jakieś emocje najlepiej zgłaszać w npcu dającym ten AJ, i być może zostanie to zakodowane).
Eltan
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2010 19:14

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eltan »

Elo elo 3 2 0 ;)

Nie pamiętam hasła do konta Arkowego. Wysłałem maila z adresu przypisanego do konta na arkadia@arkadia.rpg.pl, wysłałem na Arce list do MG.

Czy mogę zrobić w tej sprawie coś jeszcze? Czy pozostaje czekać? Doczekam się? :)

P.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Nic, teraz tylko cierpliwie czekać.
Zablokowany