Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Homerofe »

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu... nie doceniasz potegi ryb - to zle!

Paczki nie sa do konca poprawione. Jest sztuczna blokada i trwa rilowo - niestety nieco za dlugo.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Z powodu tej blokady profesjonalni pocztylioni powinni pobierać jedynie wartościowe paczki, żeby jak najwięcej zarobić na jednym limicie.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Homerofe »

Hmmm... nie wiem czy nie namieszam. Limit dotyczy raczej sumy, a nie ilosci przesylek.
Kurgana

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kurgana »

Homerofe pisze:Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu... nie doceniasz potegi ryb - to zle!
No na słabej i tępej to wiele z tych ryb nie wyciągnę...
Homerofe pisze:Paczki nie sa do konca poprawione. Jest sztuczna blokada i trwa rilowo - niestety nieco za dlugo.
Czyli trzeba się na nich nachapać ile się da póki nie "poprawią" do końca? :D
Homerofe pisze:Hmmm... nie wiem czy nie namieszam. Limit dotyczy raczej sumy, a nie ilosci przesylek.
Też wydaje mi się , że paczki lokalne (prawie) na niego wpływu nie mają. Ale w sumie ciężko cokolwiek powiedzieć, wszystko związane z tą blokadą wydaje mi się być losowe - czasem przeniosę paczek za 100zł przed blokadą, a czasem po jednej za 10 już wchodzi. Odblokuje czasem po pół godziny, a czasem po czterech. Przede wszystkim jednak za grosz nie potrafię zrozumieć jej sensu. Na paczkach i tak wielkiego majątku się nie zarobi, za to wymaga to co nieco zachodu, pewnej znajomości świata i aktywnej gry, do tego jest praktycznie nie do zbotowania. Po co więc to ograniczać? Żeby gracze poszli na expa? Czy exp też ma jakąś blokadę?
> zabij mobka
Spasny expodajny mobek mówi do ciebie: Ty juz na nas dostatecznie duzo wyekspiles, daj teraz przez jakis czas szanse innym.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Homerofe »

Zawsze mozesz lowic kolo skupu i jakiegos banku/kantorka

Mam nadzieje, ze jak zostana poprawione do konca, to bedzie sie chapalo przyjemniej i sprawiedliwiej. Zalozenie sluszne - brakuje pewnie rak do pracy. Bo rece ktore sie tym zajmowaly stracily zainteresowanie.

Sens blokady jest dosc oczywisty. Byly miejsca gdzie sie klepalo kosmiczna kase przy zerowym wkladzie wlasnym/zagrozeniu. Dwuklik i odbieranie kasy. Balans cen jest znaczaco rozny od tego jaki byc powinien.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re Kurgana:

Paczki da się oskryptować bardzo, bardzo łatwo. Zresztą sama powinnaś wiedzieć.
Kurgana

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kurgana »

Homerofe pisze:Sens blokady jest dosc oczywisty. Byly miejsca gdzie sie klepalo kosmiczna kase przy zerowym wkladzie wlasnym/zagrozeniu.
W przeciwieństwie do ryb, które wymagają kolosalnego wkładu, są niezwykle niebezpieczne i wymagają wyjątkowo aktywnej gry...
Nie wiem gdzie taką kosmiczna kasę na paczkach można zrobić niby.
Carolla pisze:Paczki da się oskryptować bardzo, bardzo łatwo. Zresztą sama powinnaś wiedzieć.
Nie widzę zbytnio możliwości napisania dobrego bota-pocztyliona. Ale może się na tym nie znam. :)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Kurgano:

Nie no, boty są w tej grze zabronione.
Jednak łatwo napisać spore "wspomaganie" ;) programowe do roznoszenia paczek, podobnie jak do łowienia ryb czy zbierania ziół. Te 3 sposoby zarabiania mają jeszcze dwie wspólne cechy: łatwe dla początkujących (1) graczy w pojedynkę (2). Uważasz ryby za najłatwiejsze? No i spośród tych trzech na rybach najwolniej zarabiasz.

Dla początkujących postaci ryby/zioła/paczki stanowią i tak całkiem przyjemny zarobek (w porywach do słynnego 1 mth/h), ale powinny być mniej lukratywne (i właśnie takie są), niż sposoby zarabiania wymagające drużyny, czy wręcz silnej drużyny.

Acha, niby jest jeszcze czwarty zarobek tego "łatwego" typu: górnictwo, ale niestety obecnie jest niegrywalne.
Awatar użytkownika
Estar
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2009 22:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Estar »

Mimi:
Kurgana chyba nawet kiedys udostepnila swoje skrypty paczkowe ;]
Bite off more than you can chew. And then chew it.
Kurgana

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kurgana »

Mimi pisze:Jednak łatwo napisać spore "wspomaganie" ;) programowe do roznoszenia paczek, podobnie jak do łowienia ryb czy zbierania ziół.
Nie pisałam o wspomaganiu, bo to jest wszędzie, a o pełnych botach. Te do łowienia, ziół czy prostego expa są banalne do napisania, paczkowy jest w zasadzie niemożliwy, a już na pewno nieopłacalny. Tak z czysto teoretycznego punktu widzenia (nigdy żadnego nie pisałam, nie bawi mnie taki styl gry) napisanie porządnego bota na paczki zajęłoby pewnie więcej niż "ręczne" zarobienie na nich kilkuset mithryli.
Mimi pisze:Uważasz ryby za najłatwiejsze? No i spośród tych trzech na rybach najwolniej zarabiasz.
A dwa pozostałe są blokowane.
Mimi pisze:Dla początkujących postaci ryby/zioła/paczki stanowią i tak całkiem przyjemny zarobek (w porywach do słynnego 1 mth/h)
No i zarabiasz godzinę (w przypadku ziół - 15 minut), a później przez kolejne dwie godziny nie ma co robić. Świetna zabawa. ;)
Mimi pisze:Dla początkujących postaci ryby/zioła/paczki stanowią i tak całkiem przyjemny zarobek (w porywach do słynnego 1 mth/h), ale powinny być mniej lukratywne (i właśnie takie są), niż sposoby zarabiania wymagające drużyny, czy wręcz silnej drużyny.
A w sumie dlaczego? Sprawiedliwsze byłoby chyba założenie, że albo exp, albo kasa, a nie jedno i drugie hurtem albo żadne. Sensowne też wydaje się, żeby im więcej aktywności od gracza wymaga dane działanie tym więcej ma on z tego korzyści.
Estar pisze:Kurgana chyba nawet kiedys udostepnila swoje skrypty paczkowe ;]
Nigdy nie dawałam na forum żadnych nielegalnych skryptów.
Zablokowany