Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zigrim, Fabast:

Ja odniosłem się do tego, co Hasp pisał wcześniej:
Hasp pisze:Nie jest to mozliwe. Klub Truwerow z tego co mi wiadomo jest w tej chwili dostepny scisle zamknietemu gronu. Wiele talentow (inz. Rispat) sie przez to marnuje, a pisane listy nadal sa bez odpowiedzi.

Przydalaby sie jakas interwencja wizow w najblizszej przyszlosci, jezeli wyglad kolezenskiej rekrutacji do tego klubu sie nie zmieni.

Hasp. :)
No chyba, że to był żart i ja go nie zrozumiałem. Osobliwe poczucie humoru zatem ;)


Do kodowego rozwiązania Herenvarno nie mogłem się odnieść, gdyż dodał on je (wyedytował posta) później. Trosze takie coś wypacza treść dyskusji.
A sama jego propozycja chyba dobra. W każdym razie przydałaby się jakaś forma wsparcia kodowego.
Jednak takie wybory to nie hop-siup, bo klub truwerów jest jednak w porównaniu do gildii dosyć rozproszony (ludzi z rozmaitych stowarzyszeń i niestowarzyszeni). Podejrzewam, iż wśród jego członków też może być różnie z aktywnością - szczególnie, że wakacje raczej temu nie sprzyjają. Więc wybory, nawet jeżeli zostaną zainicjowane, potrwają co najmniej kilka tygodni


Thanduril:
musisz być cierpliwy po prostu, póki trwa obecna sytuacja.
Ja kiedyś czekałem 6 miesięcy na byle odpowiedź na podanie do gildii, a tam wystarczyła decyzja jednej osoby, a nie dwóch (a potrzebne jest decydowanie większością w truwerach, żeby uniemożliwić kolesiostwo). Po prostu tak to jest w tego typu grze.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Add up. Zalezy tez na tym by nie dochodzilo do plagiatow, dwie osoby moga sprawniej sprawdzic podanie pod tym kontem, jak tez i pozniejsze prace.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Tak gwoli uscislenia, odnosnie tygodnia stazowego - ten owszem zaczyna się w poniedziałek ale od godziny mniej więcej 10:00, więc nie ma potrzeby idlować z nocy niedziela/poniedzialek ;]
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ormen »

Bardzo fajna obserwacja Carolla. Rafgarcie, potwierdzisz?
Dhoogrin
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2010 23:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhoogrin »

Rafgart pisze:Przez tydzien od 1-2 w nocy z niedzieli na poniedzialek musisz spedzic na Arkadii 5 godzin, zeby miec maksymalny przyrost stazu/pojawily sie nowe umiejetnosci do trenowania.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Nie wiem, ja potrafie siedziec od polnocy do osmej rano i nic sie nie pojawia. Dopiero mniej wiecej 9 - 10 idluje godzinke i jest ;]

A w tym tygodniu np:
idl od 00:05 do 04:20
to daje 3h 15min (mniej wiecej) [bo Rafgart pisal ze od 1-2 w nocy czyli nawet moze byc 2h 15min]
oraz od 10:24 do 11:24
to daje dodatkowa godzine
razem 4h 15min
i po tym czasie byly dostepne nowe treningi, potem dodatkowe 4/5h i jest dostepna pelna lista treningow z danego tygodnia stazowego.

W nastepnym tygodniu sprawdze od razu od 10:00.
mam tez druga teorie - trzeba wyidlowac nie 5h a 10 do pelnego zawodu (po 6h zaczynaja sie pojawiac treny i ostatni wchodzi po 10h)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Carolla pisze:mam tez druga teorie - trzeba wyidlowac nie 5h a 10 do pelnego zawodu (po 6h zaczynaja sie pojawiac treny i ostatni wchodzi po 10h)
:mrgreen:
Wymyślanie teorii i interpretacja słów wizów na 100 sposobów - jak sekta jakaś z Biblią :P

Możliwe, że naliczanie startuje później niż o 02:00 w poniedziałek, ale na pewno liczy się pierwsze 5 godzin, a nie 10. Ja dzisiaj gram od 09:30 i równiutko wbijają progi co godzinkę. Za chwilę będę miał piąty

A jak już tak teoretyzujemy - to może relog po resecie tygodnia jest sensowny, Carollu? (i dlatego w nocy Ci nie nabijało?...) ;)
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Mimi: To jak nie maja czasu byc w Radzie, to niech sie zrzekna stolka. Nie wiem, jak w innych gildiach, ale w SGW, jak ktos nie moze grac, to daje kierownika wydzialu innym, bardziej aktywnym czlonkom naszej organizacji.

Wiem, ze duzo moich znajomych probuje dostac sie do Truwerow, a zadno z tej trojki (znajomych) od mniejwiecej roku (niektorzy krocej, niektorzy dluzej) nie dostali odpowiedzi.

Wiec jako szefostwo klubu postarajcie sie to zmienic. Jezeli sami sobie nie poradzicie, poproscie wizow o zmiane systemu rekrutacji.

Bo w tej chwili wyglada tak, jakby wam po prostu nie zalezalo. :)

Hasp.
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Swoja droga, wlasnie doczytalem co wczesniej pisales Mimi, na poprzedniej stronie. Zarzucasz mi oczernianie a sam piszesz:
Czyżby nie przyjęli Twojego podania? To postaraj się napisać lepsze wiersze, a nie wyładowujesz swoje frustracje jakimiś bezsensownymi plotami na forum? Chcesz sobie oczerniać w zemście - proszę bardzo - ALE W GRZE
Ja nigdzie nikogo nie oczernilem. I wyjasniam, ze wcale nie skladalem podania. Jestem za zajebisty, zeby byc w jakims klubie. :)

Poprosilem o jakies interwencje, gdyz nie mozna dostac sie do klubu Truwerow. Gdybyscie odpisywali na mudzie, to tak, na pewno takie sprawy bylyby tam roztrzygane. Jednak jak pisalem, od ponad roku paru moich znajomych nie otrzymywalo odpowiedzi na podania/listy zwiazane z dolaczeniem. Zaprzecz, jezeli twierdzisz, ze nie jest to prawda.

A o kolesiostwie wspomnialem, bo w czasie, w ktorym firsty znajomych nie dostawaly odpowiedzi, do Truwerow (z tego co slyszalem, wiadomo, ze nie mam informacji z pierwszej reki) dostalo sie kilka osob.

Hasp. :)
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Mimi pisze: Możliwe, że naliczanie startuje później niż o 02:00 w poniedziałek, ale na pewno liczy się pierwsze 5 godzin, a nie 10. Ja dzisiaj gram od 09:30 i równiutko wbijają progi co godzinkę. Za chwilę będę miał piąty

A jak już tak teoretyzujemy - to może relog po resecie tygodnia jest sensowny, Carollu? (i dlatego w nocy Ci nie nabijało?...) ;)
Relog był, nawet kilka razy. No ale jak mowisz ze od 9:30 ci wskakuje to jednak trzymam sie opcji nr 1 :) Takiego psikusa wizzowie zrobili dla tych co mysla ze se w nocy wyidluja. Z tego co pamietam za pierwszym razem wlasnie od 9:00 mi umy zaczely wskakiwac a idl lecial nieprzerwanie od polnocy.
Zablokowany