Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Haern pisze:A mozna dalej gdzies dostac ten _oficjalnie_ udostepniony 5 lat temu kod? Bo ja myslalem, ze zostala udostepniona raz, kolo 2000 roku, a potem to juz tylko kradzieze byly i kolejne klony na tych kodach ;) Jesli mozna, bylbym bardzo zainteresowany.
Gdyby ci sie udalo zdobyc, daj znac, ja spedzilem okolo 15 dni poszukiwan po 12 godzin dziennnie na arce, udalo mi sie znalezc jakies szczatki dos mocno zmodyfikowane, ale nie da sie tego sensownie skleic by wyedytowac w cos co ma rece i nogi. Wizzowie milcza na zapytanie w tym temacie (oprocz Hirra ktory niestety nie moze pomoc, i Rafgarta ktory nie ma wlaczonego PW).
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Fabast
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2010 07:42

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Fabast »

Proszę bardzo, 5 minut użycia wujka Googla.

http://www.physd.amu.edu.pl/~kangoo/CD-Lpmud-pl.tar.gz

Strona ani do mnie nie należy, ani tym bardziej nie wiem czyją jest własnością.. Więc ściągać póki nie skasowali! ;)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

hehe :mrgreen:
Okazuje się, że googli też trzeba umieć używać.

Dzięki!
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Az mnie ciekawosc zrzera by dowiedziec sie jakie kryterium w wyszukiwarke wklepal :D
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Boner
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2009 10:18

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Boner »

Strona ani do mnie nie należy, ani tym bardziej nie wiem czyją jest własnością.. Więc ściągać póki nie skasowali! ;)
http://www.physd.amu.edu.pl/~kangoo/zdjecie/1.jpg

O!!!! Znalazl sie wlasciciel:)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Powtórzę się bo moje pytanko zniknęło w pomroce dziejów, może ktoś związany z klubem będzie w stanie mi odpowiedzieć:

Za starych czasów na przyjęcie do Truwerów czekało się nawet do roku czasu. Jak to wygląda teraz ? Podanie złożyłem już jakiś czas temu i nie mogę doczekać się instrumentu.

Than
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Nie jest to mozliwe. Klub Truwerow z tego co mi wiadomo jest w tej chwili dostepny scisle zamknietemu gronu. Wiele talentow (inz. Rispat) sie przez to marnuje, a pisane listy nadal sa bez odpowiedzi.

Przydalaby sie jakas interwencja wizow w najblizszej przyszlosci, jezeli wyglad kolezenskiej rekrutacji do tego klubu sie nie zmieni.

Hasp. :)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Hasp, prosze nie siej poglosek. Rada truwerow "nie wstaje", a jesli czasem obudzi sie Cannard, to sam nie ma mocy przyjac kandydatow (brak jeszcze jednego radnego)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Heh,
Dzieki za info w takim razie. Czekalem kiedys rok to moze i teraz cierpliwosci wystarczy :(

Than
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

No to może czas zmienić radnych, na kogoś z częściej wstających truwerów?
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Zablokowany