Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re up:
Po głębszym rozeznaniu tematu, niestety wina leży po mojej stronie. Umknęło mi to co Rafgart pisał w drobnych zmianach. Przepraszam za zamieszanie ale poza tym moja idea była taka by informacja na temat rozpoczęcia i zakończenia tygodnia stażowego była jasna i klarowna.

Jeszcze raz przepraszam Rafgarcie za to niedopatrzenie ;]
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy gdzieś da się wytrenować tarczownictwo (na poziomie GP) lepiej niz w Bissingen? Jest to jedyna umiejetnosc bojowa, którą da się wytrenować w GP jedynie do "trochę" .Sporo już się naszukałem, ale nic nie znalazłem.
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Nie jedyna. Tak samo walkę na dwie sztuki broni czy też uniki. Tak samo parowanie (tak było kiedyś przynajmniej). Z tego co pamiętam, te wszystkie umiejętności dało się wytrenować zawsze tylko do trochę, a umiejętności broni na pobieżnie. Później dopiero wybierasz drogę rozwoju postaci i bierzesz AJ, które umożliwiają rozbudowanie tychże właśnie sfer walki.

Pzdr!
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Zorrid pisze:Czy gdzieś da się wytrenować tarczownictwo (na poziomie GP) lepiej niz w Bissingen?
Nie da się
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Probowal ktos moze ostatnio przekluc uszy na Skelige? Nie wiem czy trzeba zglosic blad, czy moze po prostu moja zdolnosc wklepywania odpowiednich Arkadii komend troche oslabla.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Violla »

Nie pamiętam juz dokladnie - ale czy trener w Nuln nie uczy tarczownictwa wyzej?
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Krobelus »

Bissingen
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Gawicz pisze:Probowal ktos moze ostatnio przekluc uszy na Skelige? Nie wiem czy trzeba zglosic blad, czy moze po prostu moja zdolnosc wklepywania odpowiednich Arkadii komend troche oslabla.
Na Skellige brakuje ostatnio odpowiedniego NPCa w gabinecie przekłuć. Trzeba do Gelibolu śmigać.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Ktos wie jak zglaszac bledy "powazne"?
np. statek Oxen-Baccala-Piana-Oxen....
po komendzie "zejdz ze statku" wszystko jest ok,
jednak po samotnym "zejdz" nie jest zwracane "Slucham?" czy inne odpowiednie, lecz informcja o "Wystapil powazny blad (...)".
(ten blad bodajze nadal trwa)
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Zgłoś błąd w lokacji jak będziesz na statku.
Zablokowany