Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Herenvarno »

Carollo sadze ze wiem w czym myk, zalogowalas postac w niedziele, i system uznaje ze dla twojej postaci trwa niedziela..... taka dluzsza niz polnoc...?
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Już działa szczęśliwie ale... no nieważne, nadal uważam że informacje na temat nabijania stażu powinny być wyczerpane przez administracje i umieszczone w grze. Bo to nic fajnego siedzieć ileś tam godzin i idlować w oczekiwaniu na umy, które wydaje nam się powinny zaraz wskoczyć, a 'zaraz' trwa jakieś 3 dni.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Przez tydzien od 1-2 w nocy z niedzieli na poniedzialek musisz spedzic na Arkadii 5 godzin, zeby miec maksymalny przyrost stazu/pojawily sie nowe umiejetnosci do trenowania.

Nic nie stracisz, jesli trenowac dostepne umiejetnosci bedziesz rzadziej nic co tydzien. Przyrosty sie sumuja, za tak krotki okres beda i tak bardzo male, a oszczedzisz sobie nerwicy/wrzodow/wpadniecia w nalog idlowania.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Rafgarcie, istnieje jakiś sposób, żeby się z tobą skontaktować osobiście (np. PW)?
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re Rafgart:

To coś jak: Wypłaty nie musisz pobierać co miesiąc, możesz poczekać dwa i odebrać podwójną;]
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ormen »

Carolla: Arkadia to gra komputerowa.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Ormen pisze:Carolla: Arkadia to gra komputerowa.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ormen »

Rennz pisze:
Ormen pisze:Carolla: Arkadia to gra komputerowa.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka.
Wydaje mi się, że jak się weźmie nowe umy dzień czy dwa później, to wielkiej tragedii nie będzie. Natomiast z wypłatą w realnym życiu różnie może być. Ja chodzę co 2-3 tygodnie, właśnie po to żeby uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania tym, że jeszcze tych umów nie ma, albo że jednego brakuje.
Ale być może moje podejście do tego spowodowane jest również tym, że wyprawa po umy to w moim przypadku około godzina z życia wyjęta, bo nie mam trenera w gildii jak NIEKTÓRZY :)
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carolla »

Re Ormen: Wiesz, są tacy ludzie co żyją w ogóle bez wypłaty i też ci powiedzą, że wielkiej tragedii nie ma. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Należy się co tydzień, więc będę brać co tydzień i tyle. Zmienią na to, że będą się umiejętności pojawiać co dwa tygodnie to będę brać co dwa. A poza tym to było porównanie - a to często występuje pod postacią metafory.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Carolla: jak to dla Ciebie takie istotne, to kup sobie stoper, zeruj go co poniedziałek i odliczaj. Za każdym razem, jak się wylogujesz, zatrzymuj odliczenie, a po zalogowaniu wznawiaj. Gdy na wyświetlaczu pojawi się 5 godzin, to idź wytrenuj. Inwestycja w stoper szybko Ci się zwróci w postaci oszczędzonego czasu i nerwów. I umy będziesz trenować NATYCHMIAST, jak tylko będziesz miała dostępne (ewentualnie możesz uwzględnić czas dojścia do trenera i wyruszać odpowiednio wcześniej)

Dziwne. Zgłosiłaś niezadowolenie, Rafgart wyjątkowo szybko (w porównaniu do innych roszczeń graczy) zareagował i ułatwił mechanizm przyrostu etatu, a ty dalej niezadowolona. No nie dogodzisz...
:mrgreen:
Zablokowany